Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hotar'dan Yeşilay Açıklaması

Hotar'dan Yeşilay Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, Yeşilay Haftası ile ilgili bir açıklama yaptı.

 

Hotar'ın açıklaması şöyle oldu;

"Bağımlılık çağımızın temel problemlerinden biridir. Bağımlılıkların da en acımasız olanı madde ve alkol bağımlılığıdır. Özellikle çocuk ve gençlerimizi yani geleceğimizi etkileyen uyuşturucu madde, alkol ve sigara bağımlılığı dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir sorundur. İnsan bedeninin ve ruhunun esir alınmasına yol açan bağımlılıklar kişinin ve dolayısıyla da toplumun çürümesine sebep olur, Uyuşturucu, alkol gibi alışkanlıklar kişilerin kendi sağlığını etkilediği gibi aile ve sosyal hayatlarında da olumsuz sonuçlar doğurmakta, sonu ölüme kadar varan ciddi sağlık problemlerini beraberinde getirmektedir.

Sağlıklı bir nesil oluşturmak milletimizin geleceği için en önemli gerekliliktir. Bu gereklilik sebebiyle başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere, tüm bireylerin bu zararlı maddelere ulaşmasını önlemek, bu konuda toplumsal bilinç oluşturmak hepimizin görevidir.
 
Toplumumuzu madde bağımlılığından korumak amacıyla kurulan ve bu konuda başarıyla hizmet veren “Yeşilay” derneğine hepimizin gönüllü destek vermesi temennisiyle Yeşilay haftasını kutluyor, tüm bağımlılıklardan uzak sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum."

Yayın Tarihi : 02.03.2016 : 16:48


Yorumlar

6443
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN