Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Bitecek?

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Bitecek?
Yayın gününde elde ettiği reytinglerle dikkat çeken Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman biteceği belli oldu.

 

'Diriliş Ertuğrul' dizisinin 2017'de final yapacağını açıklayan senarist ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, bunun yerine 'Malazgirt' isimli bir dizi çekeceklerini söyledi.
 
'Diriliş Ertuğrul' dizisinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ izleyicilere yeni bir dönem dizisine dair bir müjde verdi.
 
ROLÜ OYNAYACAK İSİM BELLİ
 
'Diriliş Ertuğrul' dizisinin 2017'de final yapacağını açıklayan Bozdağ, yeni bir dizi hazırlığı içinde de olduklarını ve dizinin adının 'Malazgirt' olacağını açıkladı. Dizinin hikayesinin bittiğinin de altını çizen yapımcı Alparslan rolü için de kafasında bir ismin olduğunu söyledi. Malazgirt 2017 Ocak'ta çekimlerine başlanacak.
 
ALPARSLAN ORTA ASYA'DA ÇEKİLECEK
 
Malazgirt dizisinin ön hazırlıklarına başlandı. Dizinin genel hikayesi yazıldı senaryo çalışmaları ise sürüyor. 2017 Ocak ayında çekimlerine başlanacak olan Malazgirt dizisi aynı sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Ünlü yapımcı Mehmet Bozdağ, Alparslan Malazgirt dizisini Orta Asya'da çekmeyi planlıyor. Oldukça yüksek bütçeli olan yeni dizinin oyuncu kadrosu ise henüz kesinlik kazanmadı.

Yayın Tarihi : 01.03.2016 : 12:31

Etiketler : diriliş ertuğrul    osmanlı devleti    kayı boyu    malazgirt       


Yorumlar

4227
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN