Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


21 Aralık'ta Neler Olacak?

Ben TV'nin gündemi belirleyen programı 'Üç Gazeteci Bir Konuk' bu hafta program yapımcısı ve Bioenerjist Eyüp Çakır'ı ağırladı. Erol Yaraş, Hamdi Türkmen ve Ünal Ersözlü'nün sunduğu programda merakla beklenen '21 Aralık 2012' tarihi detaylarıyla masaya yatırıldı.

 

 

21 Aralık'ta neler olacak ve neden Şirince ile Bugarach kasabalarına bir şey olmayacak sorularını yanıtlayan Eyüp Çakır, bu alanların tarihten bu yana özel alanlar olduğunu ifade etti ve sözlerini şöyle sürdürdü;
 
"Buraları özel alanlar, manyetik yapı olarak özel alanlar, bunlar bilimsel nedenler. Ayrıca spirütüel olarak da özel alanlar. Bu yerlere örneğin Şirince'ye sürekli hristiyanlar geliyor ve burada sürekli dualar ediyorlar, bu alanda bir enerji birikiyor tabi."
 
MERYEM ANA'NIN MEZARI EFES'TE Mİ?
 
Ben Meryem Ana'nın mezarının, şu anda gösterilen tapınakta değil ama  o dağın içinde bir yerde olduğuna inanıyorum.Çünkü Meryem Ana'nın türbesinin orada mor enerji dediğimiz stres çözücü bir enerji, olumlu, arındırıcı bir enerji var.
 
SPİRİTÜEL NEDİR, 21 ARALIK TARİHİNİN BAŞKA KAYNAKLARDA GEÇMESİ BİR TESADÜF MÜDÜR?
 
Spiritüalizm bir öğreti. İslamda sufizim olarak isimlendirilen şey.. Bütün dinlerde olan bir öğreti. Ama müslümanlık dışındaki dinlerde bazı bozulmalar yaşanmış. İslam'da da bazı Arap gelenekleri yaşama girmiş. Spiritüel bizde tasavvuf ve sufizm denilen öğreti aslında. Yer Gök Tanrı olarak da,  Hristiyanlık'ta yerini almış.Türklerin Şaman inancı da oradan geliyor. 
 
Bu sorunun cevabı için tarihte bir yolculuk yapmak lazım. Sümerler bir anda mı ortaya çıkyı?  M.Ö. 2000 --  -3000 yıllarında piramitler bir anda ortaya çıkmış. Bunların hepsi tufandan sonra ortaya çıkmış.  Bu tarih pek çok başka kaynakta da yerini alıyor.
 
21 ARALIK'IN MANTIĞI NEDİR?
 
Hem bilimsel hem ruhani kaynaklara göre gidecek olursak. 21 Aralık'ta kesin olacak olan bir dizilim var. Güneş ve 7 gezegen aynı hizaya gelecek. Kara delik'te aynı hizaya girecek. 17 Ağustos Depremi'nden önce de güneş tutulmuştu. Bu bir enerji olayı. Bu hizalanma dünyanın manyetik alanını ve dönüş hızını etkiliyor. İnsan da bir manyetik alan, o yüzden insanı da etkiliyor. Bioenerjistler de o manyetik alanda çalışır. 21 Aralık'tan itibaren insanların sahip olduğu manyetik alan değişecek. Bu bazılarımız için çok olumlu, bazılarımız için daha az olumlu olacak. Herkes değişecek ama hazır olanlar daha hızlı değişecek. Mayalardan önce Sümerler ve Yunan Mitilojisi de bu tarihten bahsediyor. Mitolojideki Mars 'da Marduk'u temsil ediyor. Dünya, bazı tarihlerde tufanlar yaşıyor. 21 Aralık'ta bir dönemin sonu. 1 milyon 872 bin gün öncesinde bunu Mayalar bilebilmiş. Manyetik kutupların değişimini bilmişler ki bu 1960'lı yıllarda kanıtlandı. Kur'an da da behsediliyor. Bu 4 kutup değişimini Mayalar bilmiş. Şimdi 5. değişim geliyor.
Bu durum Kur'an'da da yazılmış. M.Ö. tufanlar yaşanmış. Bu karbon testleri ile de saptandı.
 
'ALTIN ÇAĞ'IN BAŞLANGICI
 
Maya Takvimi 26 bin 500 yıllık bir döngüyü anlatıyor. Foton Kuşağı ile de bağlantılı. Dünya demir çağından çıkıp altın çağa geçecek. Şimdi bu çağa göre bizim altın çakra dediğimiz 3. gözümüz daha aktif hale gelecek. 21 Aralık bir süreç. Bir başlangıç olacak. Herkes birbirinin ne düşündüğünü yalan söyleyip söylemediğini anlasa nasıl bir dünya olurdu? Dünya biterdi.
 
Dünya'ya en son peygamber olarak inen Hz. Muhamed ve onun kitabı Kur'an-ı Kerim'de bunların hepsi var. Tarık suresi var Kur'an da. 'And olsun ki Tarık yıldızına' diye başlıyor. Tarık Yıldızı Sirius dediğimiz yıldız. Bu ona atfediliyor. İncelemelerde bazı sonuçlar ortaya çıkıyor. Ama bunlar tam açıklanamıyor. Ama bu gerçekler de yavaş yavaş ortaya çıkacak. Hz. Nuh hakkında şöyle bir hikaye anlatılır; Eşi, Hz. Nuha'a seslenir, '640 yaşına geldin hala odun taşıyorsun bırak çocuklar taşısın.' Şimdi biz de bu yaşa kadar yaşamak için bazı değişimler geçireceğiz. İnsanoğlu atlattığı tufandan önceki 640 sene yaşıyormuş. Biz daha sonra mutasyona uğrayıp insan haline gelmişiz. Şimdi bu çağa girdiğimizde yeniden 640 yıl yaşayan 'insanoğlu'na doğru evrim geçireceğiz. Ama bu tabi güzel bir şey mi? 200 sene politikanın yalanlarını duyarak yaşamak ister miyiz bilemiyorum?
 
22 ARALIK SABAHI BİZİ NE BEKLİYOR?
 
Biz 22'sine gayet güzel uyanacağız. Kıyamet bilgisi peygamberlere bile verilmemiş. Ama bu küçük kıyametlerden biri. Bu bir doğuş. Her doğumda bazı sancılar olacak. Bunlar şimdi de oluyor. Fazlası da olabalir bunları beklememiz lazım. Ama daha çok korkmamız gereken durum mesela 21Aralık'ta Cern'de yapılacak deney. Şu anda Cern'den hiçbir veri akışı sağlanmıyor. Devlet başkanlarına bir veri hazırlanmış ama bu da uydurma olabilir. Bu yapılacak deney enerji tüketimi açısından en yüklü deney. Bir manyetik değişim yaşınırsa onu engellemeye çalışacaklar. Ama engelleyemezlerse o zaman fena. Kötümser olabilecek çok şey var. Dünyanın dönmesinin durmasının etkisini engellemek için deney yapacaklar. Bu değişim 5 kez yaşanmış hepsi tufanla sonuçlanmış. 4 bin bilim adamı şu anda kapanmış bunun için çalışıyor. Dünyanın durup ters yöne dönmesinde sadece denizdeki suların ağırlığı ve Ay bile başlı başına çok büyük bir sorun. Yani eğer dünya ters dönerse Ay'ın da etkileri değişecek. Bunlar sadece kehanet. Olabilecekleri beklemek lazım.
 
NOSTRADAMUS'UN 21 ARALIK İLE İLGİLİ KEHANETLERİ VAR MI?
 
Nostradamuz bu zaman için ahir zaman demiş. Bu günlerden, döngünün sonlanacağı tarihler olarak bahsetmiş. En son programda da söyledim. Türkiye için mesela, 'Cumhuriyet temelinden sarsılacak, peçeler başlara geçirilecek, aklar ve kırmızıların savaşı olacak ve kurtarıcı geç gelecek' demiş.
 
MARDUK YA DA NİBURU NEDİR?
 
Marduk'un dünyaya çarpmayacağı ispatlandı. Sümerler Niburu Mısırlılar ise Sed demiş.  Yunanlılar ve daha pek çok farklı topluluk bu gezegeni isimlendirmiş. Kimileri 'geçiş gezegeni' denmiş. Bunu söylersem film gibi olacak ama; Sümerler''in Amunaki adında bir lideri var. Bunu ispatı derseniz ispatlayamam tebi , bu spiritüel kaynaklardan edinilen bilgi. Bu uzaylılar var demek oluyor. Marduk'ta atalarımızın 'roket ırk'ın yaşadığı söyleniyor. Ama bu bilimsel olarak ispatlanmadı. Bu gezegen  dünyaya yakşıyor. Bu Marduk'un çok eliptik bir yörüngesi var. 3bin 661 yılda bir güneşin etrafında dönüşü gerçekleşiyor. 28 yıl önce planet x olarak keşfedildi. Ancak bunu en başta bir galaksi bulutsusu zannettiler sonra gezegen olduğu tespit edildi.  Hareket olarak Mars ile Jüpiter arasında bir geçişi var ve dünyaya çarpması mümkün değil. Ancak yörüngeye yakın bir geçiş olacak. Nostradamus '4 gün boyunca 2 tane ay göreceksiniz' diye bahsetmiş bu durumdan. Bilimsel bir done olarak 1800'lü  yılların başında Sümer yazıtlarını inceleyen bir bilimadamı bütün gezegenlerin boyutlarıyla çizildiğini görmüş. 11 gezegen var hatta bir tane fazla yapıldığını zannetmişler. Daha sonra Mars'ın yanında bir gezegenin olması gerektiğini saptıyorlar. Sonra Venüs'ü görüyorlar ve Venüs sistemimizdeki tek ters yörüngeli gezegen. Sonra keşfediyorlar ki Marduk'la çarpışmış ve bu çarpışmanın etkisiyle yörüngeye ters yönden girmiş. Bu gezegen işte Venüs. 
 
FOTON KUŞAĞI NEDİR?
 
26 bin 500 yılda bir girdiğimiz bir kuşak ve bu ispatlanıyor. Takım yıldızının çevresini dönen bir kuşak. Yapılan araştırmada olması gereken yerden farklı bir yerde olduğu ve hareket halinde olduğu için kaydığı tespit edilmiş. Bir teoriye göre bir güneş sistemi olarak, Pleydes'in çevresinde Güneşle beraber bir dönüşü gerçekleştiroyruz. Foton elektronun karşı (anti) maddesidir. Ya da karanlık madde. Çok yüklü bir ışık parçacığı. 2 bin ışık yılı genişliğinde bir kuşaktır.
 
MAYA TAKVİMİ
 
Sonradan ortaya çıkarılan Maya takvimleri var. İnanışa göre her biri başka bir krala yapılmış bu takvimlerin. Şu anda bahsettiğimiz  takvim de mayalardan eskiye gidiyor ve onlar bile  600 sene sonra çözümleyebilmişler. Bu olayı Mayalara mal etmemek lazım. Bu takvim Maya öncesi bir takvim.
 
O kadar çok haber kirliliği var ki neye inanacağımızı şaşırdık. Bu sayede bir yığın insan ünlü oldu. Ancak saf gerçekler var. Bir kere 21 Aralık'ta bir dizilim ve bu dizilimin insan ve dünya üzerindeki değişimlerinin olacağı kesin. Elimizde Orhun Yazıtları'ndan öncesine ait bir belge yok. Hatta birtakım şeyler gizliydi şimdiye kadar. Maya takvimi 600 yıl öncede biliniyordu ama o zaman niye konuşulmadı. İnsanlık altın çağ, demir çağ arasında geçişler yaşıyor. İnsan önce negatifi deneyimleyerek demir çağı yaşıyor. Belli bir titreşime geçince altın çağa geçiyor. 21 Aralık da altın çağa geçiş günü.
 
Olabilitesi yüksek olan bazı senaryolar var. Ama daha önce de bu tufanlar yaşanmış. Şirince ve Bugarach'ta bir şey olmayacak diye bir şey yok. Oralar  sadece enerji merkezi.
 
ŞİRİNCE'DEKİ ENERJİ
 
Meryem Ana'nın orası farklı dünyada mor enerjinin iniş noktası. Beyaz enerjide Kabe'ye iniyor. Mavi enerji genetik kod çözümü enerjisi. İnsanlar foton kuşağında 2 sarmaldan 12 sarmala geçmiş olacak.  Mavi enerji bunu kolaylaştırıyor. Kabe'nin beyaz enerjisi ise, daha ruhani.
 
Dünyanın her yerinde enerji merkezlerini genelde siyonistler kapatır. Selçuk'ta Pamucak'tan eski Efes'e uzanan  bölgeye Amerika  bir liman projesi oluşturmak istemiş ve bunun için hiç para istememiş. Amerika hiçbir çıkarı olmadan böyle bir şey yapar mı? Bu uzun süredir biliniyor ve bu CIA kaynaklarında da var. Amerika'nın zengin kesimi gelsin, Şirince'ye daha kolay geçsin diye. 
 
FOTON KUŞAĞINA ZATEN GİRDİK
 
5'nci evreyi şu anda yaşıyoruz. Daha önce 4 defa aynı şeyler yaşanmış. İnsanlığın bilinç seviyesi dolayısıyla tufan yaşanmış. Her 6 bin yılda bir tufan olmuş.  Hikayeye göre 7 temel piramit var. İnsanlığın olduğu her gezegende piramit var Ay'ın karanlık yüzeyinde de var. Örneğin başka hiçbir gezegenin Ay kadar büyük bir uydusu olamaz ama bunlar hep saklanıyor. Mars'ta da piramit var. Bizim dünyamızda 7 tane var. Hani şu 20 Amerikan Dolar'ının üzerinde olan piramit. Esasında üzerlerinde devasa kristaller var. İnsanlık olarak etkilenmememiz için bu kristeller manyetik alanı oluşturuyor. Efsaneye göre, Mu ile Atlantis arasındaki savaşlar buna zarar verdiği için Nuh Tufanı yaşanmış. Biz zannediyoruz tufan Mezopotamya'da oldu. Halbuki Mezopotomya olarak en az biz etkilenmişiz ve her seferinde uygarlık burada doğmuş. Atatürk'ün de araştırdığı gibi biz saf ırktanız. Sibirya'da bulunan beyaz piramidi bir araştırın örneğin. Bunu Türkler yapmış. En eski piramitler Mısır'dakiler değil. O bildiğimiz  10 Emir mesela aslında 40 emir. Ama o kadar çok şey saklanıyor ki insanlardan. Hep korku psikolojisi yüzünden.
 
HEPİZİMİZ TEK BİR MİLLET OLACAĞIZ
 
Dünyada şu anda milletlere bölünmüşüz. Artık tek bir dünya milleti olacağız. Bizim sistemimizdeki, insanlığın yaşadığı sistemlerden biri olacağız. Dünya milleti olacağız. Foton kuşağı ile 4. - 5. günden sonra uzaylılarla temasa geçilecek. Hatta uzaylıların Türkçe konuştuğu iddia ediliyor İspanya'da bir televizyon yayınladı bunu.
 
Esasen dünya 58 yılında foton kuşağına girdi. Foton kuşağının dış çeper etkilerine girdik. 68 kuşağı mesela bu kuşaktan en çok etkilenen kuşak olarak adlandırılır.
 
ŞİRİNCE'DE NE OLACAK?
 
Şirince'dekiler Nuh'un gemisini bekleyecekler. Önce Hristiyanlara göre Hz. İsa Şirince'ye gelecek. Esasen onlar bile farkında değil. Mesih enerjisi dediklerini özetleyecek olursak, kısaca biz erkil enerjiyiz. Dünya ana dişil enerjidir. Mesih enerjisi dişi ile erkil enerjinin birleşmesinden ortaya çıkacak enerji.Tufan gemisi olarak anlatılan aslında 'alaktik Federasyon' deniliyor, göksel mesajlar deniliyor. Uzay gemileri gelecek bizim atalarımızdan oluşan ve onun ana gemisi olan uzay gemisi Şirince'nin tepesine gelecek diye düşünüyorlar ama tabi ben  buna inanmıyorum. Bence inanmamız gereken şey şu; peygamberimizin  zamanından  bir hikaye var. Peygamber bir yandan islamiyeti yayarken zeki bir atesit diyor ki 'Allah yok.' Bir çare bulunamıyor be bunu öldürmeye karar veriyorlar.  Öldürmeye geldiklerinde bir bakıyorlar, atesit namaz kılıyor. Diyorlar ki ' sen Allah'a inanmıyorsun ama namaz kılıyorsun.' Ateist de  'Ben inanmıyorum ama ya varsa diye namazımı kılıyorum' diyor. Bizim ki de o hesap.
 
NELER YAŞANACAK?
 
Normal bir geçiş  diyemiyoruz. Elimizde bilimsel veriler yok. Piramitin alt kısmını incelediğinizde bir yosun tabakası görürsüznüz. O bile sular altında kalmış. Bazı depremler olacak. Ama hepsi bir günde olmayacak. 
 
NASA bu senaryoları tamamen red ediyor. Çünkü bunu kaosla başa çıkmak için yapıyorlar.
 
21 ARALIK FIRSAT OLABİLİR
 
21 Aralık esasında zor zamanların güzel bir fırsatı. İnsan kaderi boyunca devamlı tekamül eder. Bunu bir fırsat olarak değerlendirmek lazım. 'Neredeyiz ve nereye gidiyoruz' u sorgulamak ve kendimize yol açmak için iyi bir fırsat.
 
O günü  bence inzivaya çekilerek ve dua ederek geçirebiliriz. Cern'de yapılacak deney başlı başına bir kıyamet zaten. Bu deneyin sonucu büyük sonuçlara yol açacak. Bu daha önce denendi ve İstanbul depremi yaratıldı. Marmara'daki fay hattı ile San Andres  fay hattı aynı büyüklükte. Bu harp tekniği ile kendi faylarını kırmayı planlıyorlardı ama denek olarak bizim fay hattımızı kırdılar. Oa-rada iki tane Amerikan hastane gemisi bekliyordu. Bu bir tesadüf değildi herhalde. Orada mesela Gölcük'te bir alanları var, kimse giremez ve bundan bahseden herkes ortadan bir şekilde kalkıyor. Bence bu konuda insanlar biraz araştırma yapabilirler.
 

Yayın Tarihi : 26.11.2012 : 13:23

Etiketler : 21    aralık    2012    kıyamet    şirince    efes    bugarach    foton    kuşağı    eyüp    çakır    ben    tv    altın    çağ    demir    izmir    marduk    niburu    maya    takvimi    fransa    amerika    cern    deney    spiritüel    enerji    bioenerjist    çakra       


Yorumlar

2277
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN