Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fotoğraf Çekerken Düştü

Fotoğraf Çekerken Düştü
Elazığ’da ormanlık alanda piknik yapan 47 yaşındaki Erdoğan Kavak, arkadaşının fotoğrafını çekmeye çalışırken dengesini kaybederek 50 metreden düşerek ağır yaralandı.

 

Harput Mahallesi Nevruz Ormanları bölgesinde piknik yapan 3 arkadaş, bir süre sonra kayalıkların üzerinde fotoğraf çekmek istedi. Erdoğan Kavak, arkadaşı Kenan Karaboğa’nın fotoğrafını çekmek için kayalıklara inmeye çalıştığı sırada dengesini kaybederek 50 metre yükseklikten kayalara çarparak düştü. Kavak’ın düştüğünü görenler sağlık ekipleri ve jandarmayı arayarak yardım istedi. Kavak’ı olay yerine gelen AFAT, UMKE ve sağlık ekipleri, sedye ve halatlarla uzun uğraşlar sonrası düştüğü yerden çıkarabildi. Kavak, ağır yaralı olarak 112 ambulansı ile Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
 
Olayın şokunu yaşayan Kenan Karaboğa, fotoğraf çekmek isterken böylesi bir olayın yaşandığını ifade ederek, "Yemek yedikten sonra buraya fotoğraf çekmeye geldik bir birimizin fotoğraflarını çektik. Bu sırada Erdoğan Kavak, ’Bana senin fotoğrafını şuradan çekeyim daha güzel çıkar’ dedi. Kayalıklardan az aşağı inmek istediği esnada dengesini kaybederek düştü. Düştüğü esnada tutmaya çalıştım ama tutamadım" dedi. Görü tanığı, Mehmet Dursun ise, kayalıkların karşı tarafında olduğunu belirterek, "Birden baktım bir kayalıklardan aşağı düştüğünü gördüm. Düştüğü bölgede telefon çekmediği için ben 112 ve jandarmayı aradım" dedi.

Yayın Tarihi : 29.02.2016 : 18:53

Etiketler : Fotoğraf    Çekerken    Kayalıklardan    Düşüp    Yaralandı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7249
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN