Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2 IŞİD’li Yakalandı, 2 IŞİD’linin Cesedi Bulundu

2 IŞİD’li Yakalandı, 2 IŞİD’linin Cesedi Bulundu
Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesi’nde, güvenlik güçleri Suriye sınırında Türkiye’ye geçmeye çalışan 2 IŞİD’liyi yakalarken, 2 IŞİD’linin ise cesedi bulundu.

 

Akçakale’nin karşısında ulunan PYD denetimindeki Telabyad’a dün IŞİD militanları saldırdı. PYD güçleri ile çıkan çatışma ve savaş uçaklarının bombardımanının ardından IŞİD militanları Telabyad’dan çekildi. Telabyad’da bugün zaman zaman silah sesleri gelirken, sınır hattında devriye görevi yapan askerler, öğle saatlerinde Alıncık Mahallesi yakınlarında sınırı geçmeye çalışan 2 kişiyi fark etti. Mayınlı bölgede fark edilen ve ’dur’ ihtarı yapılan 2 kişi gözaltına alındı. Yabancı uyruklu ve IŞİD mensubu olduğu saptanan 2 kişi gözaltına alınırken, bu kişilerin bulunduğu bölge yakınında 2 kişinin de cesetleri bulundu. IŞİD militanı olduğu tahmin edilen cesetler de otopsi için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Yayın Tarihi : 28.02.2016 : 17:12

Etiketler : Akçakale    Sınırında    Işidli    Yakalandı    Işidlinin    Cesedi    Bulundu    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8332
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN