Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çiftçiler Cumhurbaşkanı’nı Protesto Etti

Çiftçiler Cumhurbaşkanı’nı Protesto Etti
Paris’te Fransa’nın en büyük Tarım Fuarı bu sabah kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarın ilk ziyaretçisi olan Cumhurbaşkanı François Hollande ve Tarım Bakanı, Stephane Le Foll protestolarla karşılandı. Öfkeli çiftçiler Cumhurbaşkanını yuhaladı ve “Hollande istifa” sloganları attı.

 

Bir süredir Fransa’da fiyatların düşük olması, uygulanan AB kotaları ve Rusya’ya uygulanan ambargo tarım yapan çiftçileri isyan ettirdi. Devlet desteği isteyen çiftçiler Cumhurbaşkanı Hollande’ın stantları gezdiği esnada cumhurbaşkanını ıslıklarla protesto etti. Tarım Bakanlığı’nın Fuardaki standını parçalayan öfkeli kalabalığa müdahale edilmedi.
 
Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği fuarda hayvan üreticileri ve çiftçilerin kullandığı malzemelerin yanında, tarımla ilgili her türlü teknoloji sergileniyor. Stantlarda tarımda kullanılan makinalar, araçlar, ekolojik, biyolojik ürünler ve ülkelerinin tarım ürünleri bulunuyor.

Yayın Tarihi : 27.02.2016 : 21:49

Etiketler : Fransa    Tarım    Fuarında    Çiftçiler    Cumhurbaşkanını    Protesto    Etti    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1078
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN