Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Teknik Direktörler Karşılaşmayı Degerlendirdi

Teknik Direktörler Karşılaşmayı Degerlendirdi
Eskişehirspor’un Bursaspor’a kendi sahasında 1-0 yenildiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında her iki takımın teknik direktörleri karşılaşmayı değerlendirdi.

 

Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, şansın kendilerinden yana olmadığını söyledi. Aybaba şöyle konuştu:
 
"Zaman zaman iyi oynadık. Girdiğimiz en çok pozisyonlu maç. Ama futbol şans faktörü de var işin içinde. O bizden yana değildi. Bölüm bölüm kötü oynadık, rakibe pozisyon verdik. Genellikle sistemleriyle ilgili çok çalıştık. Ama futbol bu. Planladığımız maçlar var bizim bu ligde kalmamız için. Bir tanesini kaybetmiş olduk. Yalnız bir tanesi kaybettik. Bir tane söz var. Bitti demeden bitmez diye. Biz planladığımız maçlara doğru gideceğiz. 23 maç kaybedersiniz, arkasından 34 maç kazanırsınız. Futbol böyle bir şeydir.
 
Bir avantajımız vardı. Onu kaybettik. İçeride oyuncularımla konuştum. Bizim inancımız tam, devam ediyor. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Onlar da desteklerine devam etsinler, ortaya mutlaka iyi bir şey çıkacaktır."
 
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da iyi bir galibiyet elde ettiklerini söyleyerek şöyle konuştu:
 
"Bugün sahadaki mücadeleden daha çok psikolojik olarak zor bir maça çıktık. Eskişehirspor açısından baktığımızda tabii ki aşağılardan kurtulmak için çok önemli bir haftaydı. Bizimde kaybetmememiz gerekiyordu. Kazanıp yukarıya biraz daha yaklaşmak istedik. Bugün sakin kalmak önemliydi. Topa sahip olmak önemliydi. Büyük ölçüde bunları başardık. İyi bir galibiyetle buradan ayrılıyoruz. İnşallah bundan sonra da iyi oyunumuzu daha da geliştirerek mücadelemizi arttırarak yukarılara yavaş yavaş çıkışa geçeriz. "
 

Yayın Tarihi : 27.02.2016 : 19:45

Etiketler : Eskişehirspor-Bursaspor    Soyunma    Odaları    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2415
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN