Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Görmez Ankara'dan Ödülle Döndü

Başkan Görmez Ankara'dan Ödülle Döndü
Buhara Medya grubunun 6.’sını düzenlediği Medya Ödül Töreni'nde yılın en başarılı ilçe belediye başkanı ödülünü alan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ankara dönüşü yaptığı açıklamada ''Her platformda, ortamda Torbalı büyümesi, geleceği konuşulan büyük bir ilçe olduğunu gözlemliyoruz. Bu sorumluluğumuzu daha da arttırıyor'' dedi.

 

Torbalı’nın  arkasına haklı bir büyüme rüzgarı aldığını, kamu ve özel sektörün yatırımlarıyla dikkatleri üzerine topladığını belirten Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez” Ulaşımda İZBAN, sağlıkta 250 yataklı devlet hastanesi,konut sektöründe TOKİ’nin ilçemize pozitif yaklaşımı, eğitimde 20 dolayındaki okul inşaatının başlıyor yada başlanacak olması, çevre yatırımların en büyükleri arasında yer alan Fetrek Çayı Sultanlar Vadisi  projesi, SGK binası, Huzur Evi inşaatı, alt geçitler,üst geçitler, şehir içinde asfaltlama,kaldırım, parkların yapımında gösterilen performans dikkatleri  buraya çevirdi. Bu anlamda Ankara’da kurumumuza verilen ödülü anlamlı buluyorum. Bütün çalışma arkadaşlarıma,parti teşkilatıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 
ÖDÜL ÇEVRE BAKANI'NDAN
 
Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e  ödülünü Çevre  ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı verdi. Buhara Medya Grubu’nun 30 farklı kategoride ödülleri siyaset, sanat, spor, medya, sinema ve televizyon  dallarında  sahiplerini buldu “Yılın Milletvekili” ödülü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar’a verildi. 
 

Yayın Tarihi : 27.02.2016 : 14:26


Yorumlar

4607
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN