Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Araçları Yeniden Şekillendiriyorlar

Araçları Yeniden Şekillendiriyorlar
Çorum’da faaliyet gösteren bir firma, yeni ya da eski her türlü aracın iç ve dış dizaynını yeniden yaparak kullanıma sunuyor.

 

 
Firmanın Genel Müdürü Dinçer Zorlu, 37 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, "Hurda otomobilleri bulup yeniden yürütüyoruz, hayat veriyoruz. Müşterilerimizin zevklerine göre hareket edip bu araçları dizayn ediyoruz. Araçların maliyetleri yapılan hizmetlere göre 10 bin liradan 120 bin liraya kadar çıkıyor. Hurda bir otomobili düşünün biz onu yeni bir hale getiriyoruz. Müşterimize özel zevklerini soruyoruz. Nargile setinden, tavla setine, gramofon dahi yerleştiriyoruz. İsteyen olursa açılıp kapanan masa yerleştiriyoruz. Genellikle oto kiralama firmalarından geliyor bu tür talepler. VIP müşterileri için araçlarının iç ve dış dizaynlarını kendi isteklerine göre yaptıyorlar" dedi.
 
Türkiye’nin dört bir yanından yoğun bir talep geldiğini söyleyen Dinçer Soylu, "İşimizi severek yapıyoruz. Özellikle vosvoslara karşı yakın ilgi gösteriyoruz. Vosvoslar bizim ilham kaynağımız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 27.02.2016 : 12:11

Etiketler : Araçları    Yeniden    Şekillendiriyorlar    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4744
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN