Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şüpheli Paket Fünye İle Patlatıldı

Şüpheli Paket Fünye İle Patlatıldı
Gaziosmanpaşa’da, yüzleri maskeli kişiler otobüs durağına şüpheli bir paket ve pankart bırakarak kaçtı. Bomba uzmanı ekiplerin fünye ile patlattığı paketten ses sistemine ait bir hoparlör çıktı.

 

 
Kazım Karabekir Mahallesi Hekimsuyu Caddesi üzerindeki Spor Tesisi otobüs durağına saat 07:00 sıralarında, yüzleri maskeli kişiler alüminyum folyo ile sarılmış bir paket bıraktı. Otobüs durağının hemen önüne yasa dışı bir örgütün isminin yazılı olduğu pankart da bırakan şüpheliler olay yerinden kaçtı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Ekipler olay yerine gelerek çevrede güvenlik önlemi aldı. Ardından bomba imha uzmanı ekipler olay yerine gelerek otobüs durağındaki şüpheli paketi fünye ile patlattı. Bu sırada, cadde çift yönlü araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Büyük bir gürültüyle patlatılan paketten ses sistemine ait bir hoparlör çıktı. İncelemelerin ardından polis caddeyi trafiğe açtı. Polis, şüpheli paketi ve pankartı bırakıp kaçan şüphelileri arıyor.
 
AYNI DURAĞA PİKNİK TÜPÜ BIRAKMIŞLARDI
 
4 Şubat tarihinde de aynı durakta yüzleri maskeli kişilerce karton kutuya konulmuş piknik tüpü bırakılmıştı. Fünye ile patlatılan piknik tüpü parçalanmış ve patlamanın etkisiyle otobüs durağında ağır hasar oluşmuştu.

Yayın Tarihi : 27.02.2016 : 10:23

Etiketler : Otobüs    Durağına    Bırakılan    Şüpheli    Paket    Fünye    İle    Patlatıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5197
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN