Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hotar'a 'Yılın Milletvekili' Ödülü

Hotar'a 'Yılın Milletvekili' Ödülü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar ile Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, ödül aldı.

 

Buhara Medya grubunun 6.’sını düzenlediği Medya Ödül Töreninde 30 farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Siyaset, sanat, spor, medya, sinema ve televizyon ödüllerinin verildiği törende “Yılın Milletvekili” ödülü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar’a verildi. Hotar, 13 yıldır ülke siyasetinin yanı sıra sosyal politikalar alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile bir çok başarıya imza attı. Özellikle dezavantajlı gruplar olarak bilinen yaşlılar, engelliler, çocuklar ve kadınlara yönelik çeşitli yasal düzenlemelerin hayata geçirilmesinde, birçok yenilikçi projenin oluşturulmasında ve uygulanmasında etkin bir rol üstlenmiştir.
 
Gecede konuşan Hotar, ödül için teşekkür ederken “Millete hizmet yolunda çalışırken dezavantajlı gruplar ve sosyal dönüşüm önceliğimiz, düsturumuz ise ‘İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ sözü olmuştur. Bu düstur ve milletimizin bizi teşvik eden desteği ile hizmete devam edeceğiz. Bu tür organizasyonların ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmalar için bir farkındalık oluşturmasını diliyor ülkemizin birlik ve beraberliğinin her şeyden önemli olduğu bu günlerde sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürme konusunda kararlı olduğumuzu bildirmek istiyorum” Dedi.
 
Aynı gecede İzmir ikinci bir ödülü de Adnan Yaşar Görmez ismi ile aldı. Başarılı belediyeciliği ile Torbalı’nın AK Partili Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez yılın en başarılı İlçe Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.

Yayın Tarihi : 26.02.2016 : 15:50


Yorumlar

6555
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN