Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü

Şehit Astsubayın Baba Ocağına Ateş Düştü
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Burhan Kaplan’ın, Kayseri’deki baba ocağına ateş düştü.

 

Özel Kuvvetler’de görevli 31 yaşındaki Üstçavuş Burhan Kaplan’ın Melikgazi İlçesi Ağırnas Mahallesi’nde oturan babası Aytuner, annesi Hacıkadın ile ağabeyi Murat Kaplan ile evli ablası Nurcan’a haber öğleye doğru verildi. Fenalık geçiren aile fertlerine, hazır bekletilen sağlık ekipleri müdahale etti. Astsubay Üstçavuş Burhan Kaplan’ın şehit olduğu haberini duyan yakınları, Hacıkadın ve Aytuner Kaplan çiftinin evine akın etti. Eve bayrak asılarak Kuran-ı Kerim okunmaya başlandı. Ailenin bir oğullarının da 5 yıl önce evlerinin balkonundan düşerek yaşamını yitirdiği belirtildi.
 
Bekar olan şehit Üstçavuş Burhan Kaplan’ın cenazesinin yarın cuma namazı sonrasında yapılacak törenle toprağa verilecek.

Yayın Tarihi : 25.02.2016 : 14:31

Etiketler : Kayserili    Şehit    Astsubay    Kaplanın    Baba    Ocağına    Ateş    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1953




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN