Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’lilerden Birlik Mesajı

CHP’lilerden Birlik Mesajı
İzmir’deki bazı CHP’li belediye başkanları ve ilçe başkanlarını makamlarında ziyaret eden Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Cevat Durak, "Gün birlik, beraberlik içinde olma günüdür" diyerek teröre karşı birlik mesajı verdi.

 

 
CHP’li Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Cevat Durak ile birlikte CHP’li belediye başkanları ve ilçe örgütü üyeleriyle biraraya geldi. Türkiye’de 7 Haziran 2015 seçimleri sırasında hiçbir terör olayının yaşanmadığını hatırlatan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, bugün ülkenin dört bir yanına sıçrayan terör olayları nedeniyle toplum vicdanının büyük rahatsızlık duyduğunu söyledi. Şahin "Ülkemizin göz bebeği askerimiz, polisimiz, korucularımız ve hatta sivil vatandaşlarımız her gün şehit ediliyor. Son 8 ayda verdiğimiz şehit sayısı 400’e yaklaşmış durumda. Türk milletinin birlik ve beraberliğine kast eden bu hain terör saldırılarını şiddetle kınıyoruz. Bu günlerde en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliktir. Terörün sona ermesi ve toplumsal huzurun yeniden tesisi için siyasilere, yerel yöneticilere önemli sorumluluklar düşmektedir. Sağduyulu davranarak bu zor günleri birlikte aşacağımıza inanıyoruz. Bu düşüncelerimizi partililerimiz ve Belediye Başkanlarımızla paylaşarak Türkiye’nin huzuruna katkıda bulunmaya çabalıyoruz" dedi.
 
Bornova, Konak, Karşıyaka ve Bayraklı belediye başkanları ile CHP ilçe başkanlarına gerçekleştikleri ziyaretlerin, İzmir’in diğer ilçeleriyle devam edeceğini açıklayan Başkan Şahin, yaptıkları ziyaretlerin anısına belediye başkanları ve ilçe başkanlarına Menemen’e özgü toprak testi ve toprak kasede Menemen yoğurdu hediye etti.

Yayın Tarihi : 25.02.2016 : 12:51

Etiketler : Chplilerden    Birlik    Mesajı    Bölge   


Yorumlar

7982
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN