Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Isparta'da Açılan Kumarhaneye Baskın

Isparta'da Açılan Kumarhaneye Baskın
Isparta’da açılışı sosyal medya üzerinden duyurulan kumarhaneye baskın düzenleyen polis, tombala oynattığı ve oynadığı belirlenen 52 kişiyi yakaladı.

 

Isparta Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri Yedişehitler Mahallesi’nde bir binanın bodrum katında yasadışı tombala oynatılacağı ihbarı üzerine harekete geçti. Sosyal paylaşım sitelerinde tombala oynatılacağı ve açılış yapılacağı şeklinde paylaşımlarda bulunulduğunu tespit eden ekipler, organizasyonu yapanın kimliğini belirledi. Yedişehitler Mahallesi’nde bir binanın bodrum katındaki organizasyona dün akşam baskın düzenlendi. Operasyonda kumar oynattıkları ve oynadıkları tespit edilen 52 kişi yakalandı. Kabahatler Kanunu’ndan toplam 11 bin 388 TL, içeride sigara içtiği tespit edilen 42 kişiye 4 bin 410 TL olmak üzere toplam 15 bin 798 TL idari para cezası uygulandı.
 
İşyerinde yapılan aramada 299 tombala kartı, 2 bingoyer tabir edilen çekiliş yapan aparat, 2 fon cihazı, televizyonlara görüntü veren kamera, çok sayıda pul, yazı kağıtları ve çok miktarda para ele geçirildi. Ayrıca kumar oynamak için geldikleri tespit edilenlere ait iki araçta ve şüphelilerin üzerinde yapılan aramada ruhsatsız 4 tabanca, K.K. adlı şüphelinin üzerinde 21 gram esrar maddesi ele geçirildi.
 
Ayrıca işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı olmadığı anlaşılan yer hakkında gerekli yasal işlemler yapılmak üzere tahkikat evrakı belediyeye gönderildi.

Yayın Tarihi : 23.02.2016 : 16:21

Etiketler : Açılışı    Sosyal    Medyadan    Duyurulan    Kumarhaneye    Polis    Baskını    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3157
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN