Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vali Tuna’dan Eskişehirspor’a Moral Ziyareti

Vali Tuna’dan Eskişehirspor’a Moral Ziyareti
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, tesislerde ziyaret ettiği Eskişehirsporlu futbolculara Kasımpaşa yenilgisinin bir yol kazası olduğunu, bu haftaki Bursaspor maçına odaklanılması gerektiğini belirterek moral verdi.

 

 
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, AK Parti Milletvekili Harun Karacan ve Adli Yargı Komisyonu Başkanı Oğuzhan Selçuk, Eskişehirsporlu futbolcuların antrenman yaptığı Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ni ziyaret etti. Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan, teknik direktör Samet Aybaba ve futbolcularla tokalaşan Vali Tuna, deplasmandaki Kasımpaşa yenilgisinin herkesi üzdüğünü belirtti. Tuna şöyle dedi:
 
"Kasımpaşa yenilgisi tabii ki bir yol kazasıydı diye bakalım. Aslında ikinci yarı sergilenen oyun ile bu karşılaşmanın hakkının en azından beraberlik olduğunu biliyoruz. Eskişehir’den iki bini aşkın seyirci gitti. Oradan daha mutlu dönseydik daha iyi olacaktı.  Maçtan sonra takımı yanına çağıran ve desteğini o şartlar altında bile sürdüren seyirci herkese örnek olsun. Tekrar çağrımızı yineliyoruz. Eskişehirspor’umuza her türlü desteği vermek için herkes elbirliği, gönül birliği etmeli. Önümüzde Bursaspor maçı var ve şimdi ona odaklanıyoruz. İnşallah burada iyi bir galibiyet almak istiyoruz."
 
Milletvekili Harun Karacan da konuşmasında "İyi gününde herkes yanında olabilir ama mühim olan bugün ve bu zamanda Eskişehirspor’un yanında olmaktır" dedi.
 
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan da Eskişehirspor’da birlik ve beraberliğin iyi noktalara geldiğini söyledi. Hoşcan, "Keşke durumumuz şuanda çizelge olarak bu durumda olmasaydı. Ama bazen, bazı zorluklar Eskişehirspor’u daha da kenetlendirdiğini düşünüyorum. Bursa maçı için bilet fiyatları soruluyor. Dedim ki 5 lira. Tarifeye devam. Herkesi maça bekliyoruz. Takımı sonuna kadar desteklemeye bekliyoruz. Eskisiyle, yenisiyle tüm kadroya ben sonuna kadar güveniyorum" dedi.
 
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, teknik direktör Samet Aybaba’ya çiçek verdi, futbolculara da baklava ikram etti.
 

Yayın Tarihi : 22.02.2016 : 22:01

Etiketler : Vali    Tunadan    Eskişehirspora    Moral    Ziyareti    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5100
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN