Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erzincan’dan Terörle Mücadele Edenlere Yöresel Ürün

Erzincan’dan Terörle Mücadele Edenlere Yöresel Ürün
Erzincan’da faaliyet gösteren Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, terörle mücadele eden güvenlik kuvvetlerine moral vermek, yanlarında olduklarını hissettirmek amacı ile kolilerle yöresel ürün yolladı.

 

Kentte faaliyet gösteren Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde terörle mücadele eden güvenlik kuvvetlerinin moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla harekete geçti. Belediye, Ticaret Sanayi Odası, Milli Eğitim, Müftülük, Jandarma ve Emniyet görevlilerinin de destek verdiği kampanya çerçevesinde toplanan yöresel ürünler kolilere dolduruldu. Kampanya kapsamında 500 tandır ketesi, 500 tandır ekmeği, 150 kilogram tulum peyniri ve 100 kilo kuruyemişten oluşan koliler paketlendikten sonra gönderildi. Ayrıca, ortaokul ve lise öğrencileri de yazdıkları 300 kadar mektup kolilerin içerisine kondu.
 
Dernek üyelerinden Elçin Aslan, Doğu ve Güney Doğu’da vatan için canlarını hiçe sayan kahraman güvenlik güçlerine destek ve moral vermek, memleket hasretlerini gidermek için böyle bir kampanya başlattıklarını bildirdi. Dernek Üyesi Bilal Bahar ise terör ile mücadele eden kolluk kuvvetlerinin yanında olduklarını hissettirmeyi hedeflediklerini belirtti. İstiklal savaşında olduğu gibi, şimdi de Doğu ve Güney Doğu’da devletin bekası, milletin refahı için mücadele veren kolluk kuvvetlerinin her zaman yanlarında olduklarına dikkati çeken Bilal Bahar, "Gönderdiğimiz yöresel ürünlerle desinler ki milletimiz bizimle sofrasındaki aşı paylaşıyor. Biz buradan kolluk kuvvetlerimize ve Erzincan Gönüllü Gençler Derneği’ne destek veren tüm hemşerilerimize ve emeği olan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 22.02.2016 : 16:03

Etiketler : Erzincandan    Terörle    Mücadele    Edenlere    Yöresel    Ürün    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3415
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN