Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstismar Mağduru Liseli, Canına Kıydı

İstismar Mağduru Liseli, Canına Kıydı
Kayseri’de öğretmeni tarafından cinsel saldırıya uğradığı iddia edilen 18 yaşındaki lise öğrencisi Cansel K., yaşamına son verdi. Kayseri Milli Eğitim Müdürü Çandıroğlu, söz konusu öğretmenin tutuklu olduğunu ve okul yönetiminin açığa alındığını söyledi.

 

Melikgazi ilçesinde, bir lisede 12’nci sınıf öğrencisi olan Cansel K. iddiaya göre matematik öğretmeninin cinsel saldırısına uğradı.
Genç kız durumu önce arkadaşlarıyla ardından öğretmenleriyle paylaştı ancak okul yönetimi olayın üzerini kapatmak istedi.
 
POLİS OLAN BABASININ SİLAHIYLA CANINA KIYDI
 
Şikayetlerinden sonuç alamayan Cansel K., 17 Şubat Çarşamba günü polis memuru babasının beylik tabancısıyla yaşamına son verdi.
 
ARKADAŞLARI OLAYI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
 
Kırşehir'de toprağa verilen genç kızın arkadaşları yaşananları sosyal medyadan duyurdu.
 
KAÇAN ÖĞRETMEN YOZGAT'TA YAKALANDI
 
Olayın ardından kaçtığı belirlenen matematik öğretmeni B.Ö. Yozgat'ta yakalanarak, genç kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.
 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ: OKUL YÖNETİMİNİ VE O ÖĞRETMENİ AÇIĞA ALDIK
 
Kayseri Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, iddialarla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığını söyledi.
 
"Hiç kimsenin istemediği ve istemeyeceği bir olaydır çünkü ne olup olmadığını bilmiyoruz" diyen Çandıroğlu, şunları kaydetti:
 
"Adliye, bu olayın ne olup olmadığını söyleyecek. Öğrendiğimiz andan itibaren ilgili tarafların tamamını İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toparladı, tutanak altına aldı ve aynı anda da savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Bu işin neticede savcılığa ve adliyeye intikal etmiş bir boyutu var. İdari olarak da gerekli soruşturma sürecini başlattık. Okul yönetimini ve o öğretmeni de açığa aldık. Şu an o öğretmen tutuklu."

Yayın Tarihi : 22.02.2016 : 12:42

Etiketler : kayser    tecavüz    cansel k.   


Yorumlar

7661
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN