Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Survivor'a Kim Veda Edecek?

Survivor'a Kim Veda Edecek?
Survivor 2016'nın ilk eleme konseyi dün akşam yayınlanan bölümüyle yapıldı. Dokunulmazlık ödülünü kaybeden Ünlüler takımında elenmek üzere adı çıkan ilk iki isim belli oldu.

 

Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya geçen Dokunulmazlık ödül oyununu Gönüllüler takımı 10-5'lik bir skorla kazandı. Dokunulmazlık ödülünü kaybeden Ünlüler takımı arasında yapılan Bireysel dokunulmazlığı da Ebru Öztürk kazandı.
 
 
Ada konseyinde oylamaya giden Ünlüler takımında aralarında yaptıkları oylama sonucu ismi çıkan yarışmacı Tuğba Özay oldu. Tuğba Özay'dan sonra en çok yazılan isim ise Yağmur olmuştu.
 
 
2016'da getirilen yeni sisteme göre de Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının da eleme potasına bir kişiyi sokma hakkı doğmuştu. Bu haftaki Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ebru Öztürk de eleme potasına ikinci isim olarak Yılmaz Morgül'ü soktu. Yılmaz Morgül ismi söylendikten sonra zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
 
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 22.02.2016 : 10:14

Etiketler : yılmaz morgül    ünlüler    Survivor 2016    tuğba özay    ada konseyi    dokunulmazlık    eleme    gönüllüler    Ebru Öztürk   


Yorumlar

8592
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN