Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Hukuk Önünde Hesap Verecekler'

'Hukuk Önünde Hesap Verecekler'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Artvin’in Cerattepe bölgesindeki olayları değerlendirirken, "Maden çıkarılmak istenen alan ile ilgili provokasyon yapanların, şehirlerarası dolaşan profesyonel provokatörlerin ve illegal örgütlerin asıl niyetlerinin farkındayız. Onlar mutlaka hukuk önünde hesap verecekler" dedi.

 

Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Artvin’in Kafkasör Yaylası Cerattepe bölgesindeki bakır madeni işletmesinin ’açık işletme’ olmayacağını öne sürdü. Yerin altında yapılacak çalışmanın yerin üstüne zarar vermeyeceğini ileri süren Karaaslan, halkın hassasiyetlerinin kendileri için her şeyden önemli olduğunu söyledi. Ak Parti ve hükümete saldırmak için  herkesin ortak hassasiyeti olan ’çevre’ sözcüğünü kullandığını söyleyen Karaaslan, "Tek amaçları gündemi değiştirmek olan, dikkat çekmek için de 2 öğün arası açlık grevi yapan siyasilerin desteğini almak ve yeni gündemler oluşturmak en hafif anlamı ile samimiyetsizliktir’’ dedi.
 
Günümüz dünyasında özellikle gelişmiş ülkelerde koruma kullanma dengesi içerisinde tüm bu faaliyetler çevreye zarar vermeden yapılabilmekte olduğunu belirten Çiğdem Karaaslan, "Çevreyle ilgili her türlü tedbiri alarak doğal kaynaklarımızı, yeraltı kaynaklarımızı ülkemizin kullanımına sunmak suretiyle ekonomimize katkı sağlamak mümkündür. Bu ve benzeri faaliyetlerin çok yüksek bir çevre hassasiyeti ile gerçekleştirilebilir. Aksi takdirde en etkili tepkiyi bizim vereceğimizden ve karşısında duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü yaratılanı yaratandan ötürü seven bizler, ezelden çevreciyiz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 21.02.2016 : 16:21

Etiketler : Ak    Parti    Karaaslandan    Çevrecilere    Tepki    Hukuk    Önünde    Hesap    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6776
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN