Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Genç Ölüm Yıldönümde Anıldı

Genç Ölüm Yıldönümde Anıldı
Zonguldak’ta, iki yıl önce geçirdiği motosiklet kazasında 23 yaşında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Mert Çebi, 2’nci ölüm yıldönümünde mezarı başında ailesi ve motosiklet tutkunları tarafından anıldı.

 

Kozlu İlçesi Fatih Sitesi Mahallesi’nde 21 Şubat 2014’de meydana gelen kazada Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Elektronik Mühendisliği 4’üncü sınıf öğrencisi Mert Çebi, 67 DU 859 plakalı motosikletiyle önünde yavaşlayan araca çarptıktan sonra savrularak, karşı yönden gelen işçi servisine çarparak yaşamını yitirdi. Mert Çebi, 2’nci ölüm yıldönümünde mezarı başında yakınları ve motosiklet tutkunları tarafından anıldı. Mert Çebi’nin mezarına karanfiller bırakılırken annesi Özlem Çebi ve babası Mehmet Çebi gözyaşlarına boğuldu.
 
’MOTOSİKLETLİLERİ FARK ETMİYORLAR’
 
Zonguldak Motosiklet Spor Kulubü Başkanı Suat Ölmez, aradan geçen 2 yıla rağmen Mert’i unutamadıklarını belirterek şunları söyledi:
 
"Mert’i unutmayacağız ve onu anmaya, yaşatmaya devam edeceğiz. Trafikte motosikletleri hiç yerine koyup fark etmedikleri için bu tür kazalar meydana geliyor. Motosikletçileri kimse fark etmiyor. Hiçbir şekilde bize değer vermiyorlar. Trafikte, vergide onlarla beraberiz, ancak trafikte sürüş olayına geldiği zaman bizleri hiç yerine koyuyorlar. Bize şans tanısalar bu tür kazalar olmayacak. Bizi de fark etsinler. Bizi 4 teker gibi görmesinler. Biz yolumuza gidiyoruz, vergimizi veriyoruz, insan gibi gidiyoruz ve tüm korumalarımızı yapıyoruz. Ama bize bazı 4 teker sürücüleri hiçbir şekilde değer vermiyor. Emniyet şeridinde giderken bile bizi kıskanıyorlar, sıkıştırıyorlar, yolumuzu kapatıyorlar. Yazık günahtır."

Yayın Tarihi : 21.02.2016 : 15:32

Etiketler : Motosiklet    Tutkunu    Genç    Ölüm    Yıldönümde    Anıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8130
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN