Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yönetim Güven Tazeledi

Yönetim Güven Tazeledi
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin gerçekleştirdiği genel kurulda, yönetim kurulu başkanlığına yeniden aday olan Osman Ünal oy çokluğuyla seçilerek güven tazeledi. Yapılan seçimde, yeni dönem yönetim kurulu üyeleri Başkan Osman Ünal (Ekol Lojistik) Hakan Ünlü (Maxion), Mustafa Kalyoncu (EBSO), Muhsin Çömden (Dr. Oetker), Mustafa Şahingöz (Vestel), Serdar Oran (DYO) ve Veysi Kubba (İzmir Üniversitesi Hastanesi) olarak belirlendi.

 

KalDer İzmir Şubesi’nin 2015 yılındaki çalışmalarıyla 8 tüzel ve 9 bireysel üyeyi KalDer ailesine kazandırdıklarını kaydeden Ünal, yeni katılımlarla 2015 yılı sonunda üye sayısının 169’a yükseldiğini dile getirdi. KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Şubemiz 2015 yılında 86 eğitim gerçekleştirdi. Bu eğitimlerin 34’ünü kuruluş içi eğitimler, 25’ini de genel katılıma açık eğitimler oluşturdu. 01- 03 Haziran 2016 tarihlerinde Hilton Otel’de düzenlenecek, ’17’nci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’ çalışmaları ise yoğun bir şekilde devam ediyor. Sempozyum kapsamında, ’VUCA: Değişim Dünyası’ ana teması adı altında teknoloji ve verimlilik konuları alanında uzman isimlerle birlikte ele alınacak."
 
Gerçekleştirilen açık oylamanın ardından oy çokluğuyla başkanlığa yeniden seçilen Ünal, kendisine ve yönetim kurulu’na, gösterdikleri teveccüh ve duydukları güven için teşekkür etti; daha faydalı ve üretken bir dönem geçirme dileğinde bulundu.

Yayın Tarihi : 21.02.2016 : 14:32

Etiketler : Kalder    İzmir    Şubesi    Yönetimi    Tazeledi    Bölge   


Yorumlar

8526
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN