Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca’da Kaldırım Denetimi

Buca’da Kaldırım Denetimi
Buca Belediyesi Zabıta ekipleri, kaldırım işgaline karşı operasyon düzenleyerek, yaya geçişini engelleyen her türlü malzemeyi topladı. Kaldırım işgaline karşı esnafa uyarılarda bulunan zabıta ekipleri, halk sağlığını olumsuz yönde etkileyecek satış yapan işportacıların tezgahlarına da el koydu.

 

Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri belli aralıklarla yaptığı operasyonlar ile ilçede kaldırım işgalini önlemeye çalışıyor. Belirli periyodlarla devam eden denetimler ile kaldırımlar yayaların kullanımı için en elverişli hale getiriliyor. Geçen hafta kaçak bot ve sağlıksız koşullarda tavuk üretimi yapılan imalathanelere karşı İzmir İl Jandarma Alay Komutanlığı ile birlikte operasyonlar yapan Buca Belediyesi Zabıta ekipleri, kaldırım işgallerine karşı da mücadele veriyor. Sabahın erken saatlerinde Buca sokaklarında işgaliye operasyonu yapan Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çift taraflı caddelere dağılarak bütün dükkanların önünde geçişi engelleyen bayrak, kasa, tezgah ve reklam kukalarını tek tek topladı.
 
Operasyon sırasında halk sağlığını olumsuz yönde etkileyecek sağlıksız gıda satışı yapanları ve işportacıları da tespit eden ekipler, tezgahlarına el koydu. İşgaliye operasyonunda toplanan malzemeler kamyonlarla taşındı.

Yayın Tarihi : 21.02.2016 : 14:18

Etiketler : Bucada    Kaldırım    Denetimi    Bölge   


Yorumlar

2062




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN