Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınanlar Adliyede

Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınanlar Adliyede
Van merkezli 5 ilde gerçekleştirilen operasyonda zorla fuhuşa zorlandığı ileri sürülen Ukranya, Azeri, Gürcü ve Suriye uyruklu 60 kadının sınırdışı işlemleri tamamlanırken, fuhuşa aracılık eden 41 şüpheli de adliyeye sevk edildi.

 

Aldıkları istihbaratları değerlendiren Van Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 6 ay boyunca yaptıkları çalışmalar sonunda Van’ın Erciş İlçe merkezli Ağrı, Bitlis, Muş ve Iğdır’da 30 ayrı adrese 3 gün önce eş zamanlı fuhuş operasyonu yaptı. Operasyonlarda fuhuşa zorlandığı ileri sürülen Ukranya, Azeri, Gürcü ve Suriye uyruklu 60 kadın ile fuhuşa aracılık ettiği belirtilen 41 şüpheli gözaltına alındı.
 
ŞÜPHELİLER ADLİYEYE ÇIKARILDI
 
Gözaltına alınan yabancı uyruklu 60 kadının emniyetteki işlemlerinin tamamlandığı ve sınırdışı edileceği belirtilirken, fuhuşa aracılık ettiği belirlenen 41 şüpheliden 20’si emniyetteki sorgularının ardından Van’ın Erciş İlçesi’nde adliyeye çıkarıldı. Geniş güvenlik önlemleri altında 3’ü kadın 20 şüpheli adliyeye getirilirken yüzlerini kapatırkan, diğer 21 şüphelinin de emniyetteki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 16:19

Etiketler : Fuhuş    Operasyonunda    Gözaltına    Alınanlar    Adliyede    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7623
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN