Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Güneydoğu'ya 1 TIR Yardım Gönderdiler

Güneydoğu'ya 1 TIR Yardım Gönderdiler
Sivas Ak Parti İl Teşkilatı, Güneydoğu’daki terör olayları nedeniyle mağdur olan ailelere bir TIR dolusu yardım malzemesi gönderdi.

 

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Güneydoğu’daki terör olayları nedeniyle mağdur olan ailelere geçtiğimiz günlerde yardım kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Ak Parti İl Teşkilatı tarafından un, battaniye, giyim, ayakkabı, gıda, çocuk bezi ve çocuk mamasından oluşan bir TIR yardım malzemesi toplandı. Toplanan bir TIR yardım malzemesinin gönderilmesi için kent meydanındaki jandarma binası önünde tören düzenlendi. Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin, "İçinde bulunduğumuz süreci hep beraber yaşıyoruz. Ciddi anlamda terörle mücadele ediyoruz. Bu kapsamda Güneydoğu’da terörle mücadele eden ailelerin, terörden mağdur olan ailelerin, PKK’ya kalkan olmamış, PKK’ya karşı gelmiş ve onlara siz teröristsiniz, hainsiniz, siz bölücüsünüz, siz kan emicisiniz diyen ailelerin ihtiyaçları olan malzemeleri toparladık ve Diyarbakır’a göndereceğiz. İnşallah milletimiz birlik ve bütünlük içerisinde olacak, devletimizin yanında olan halkımıza insanlarımıza yardım etmiş olacağız" dedi. Daha sonra yardım malzemeleri yüklü TIR terör mağduru ailelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 16:09

Etiketler : Ak    Partiden    Terör    Mağduru    Ailelere    Bir    Tır    Dolusu    Yardım    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4535
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN