Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Asker İçin Yürüdüler

Şehit Asker İçin Yürüdüler
Şırnak’ın İdil İlçesi’nde şehit olan ve ailesi İstanbul Pendik’te oturan Uzman Çavuş Burak Güneş için memleketi Ardahan’da ’Ardahan Şehidine Yürüyor’ yürüyüşü yapıldı. 

 

Milli Egemenlik Parkı’nda toplanan grup burada şehit olan Uzman Çavuş Burak Güneş ve tüm şehitler için dev Türk Bayrağı altında dua etti. Şehitler için çocukların ellerini açarak dua etmesi sınarısnda etkinliğe katılardan bazıları gözyaşlarına tutamadı. Yürüyüşe geçen yüzlerce Ardahanlı Tarihi Kongre binasına kadar bayraklarla yürüdü. Yürüyüşe katılanlar, ’Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’, ’Hepimiz Mehmetiz, Hepimiz Burak’ız’, ’Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’, ’Ne Mutlu Türküm diyene’ sloganları attı.
 
Etkin güvenlik önlemlerinin alındığı yürüyüşün sona erdiği Kongre binası önünde konuşma yapan Ardahan Belediye Başkanı AK Parti’li Faruk Köksoy, "Eğer bizler şehitlere minnet borcumuzu ifade edemezsek hiçbir şeye sahip olamayız. Ne mal, ne mülk, ne vatanı, ne namusumuza sahip olamayız. Bütün bu mukaddeslerin, insan hayatı boyunca değerli olan varlıkların koruyucusu, en büyük fedakarlığı yapan ve ortaya koyan şehitlerimizdir " dedi.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 16:07

Etiketler : Şehit    Uzman    Çavuş    Burak    Güneş    İçin    Ardahanda    Yürüyüş    Yapıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7114
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN