Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Hainler, Bu Ülkeden Defolup Gidecek'

'Hainler, Bu Ülkeden Defolup Gidecek'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki terör olaylarına dikkat çekerek, "Hangi bahane ile askerimize, polisimiz kurşun sıkıyorsunuz. Şimdi piyon oldular ve sahiplerinin isteğiyle kalleşliğe devam ediyorlar. Bu iş bitecek. Ya bitecek ya bitecek. Hainler bu ülkeden defolup gidecek’’ dedi.

 

Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Sarız ilçesinde cami açılışı törenine katıldı. Mehmet Özhaseki, Güneydoğu’daki bazı belediyelerin yaptıklarına ve terör saldırılarına değindi. Herkesin iyi niyetli olmadığını dile getiren Özhaseki, “Eskiden devlet yatırım yapmıyor diyorlardı. Şimdi yatırım yok diyenlerin gözüne dizine durur. Peki hangi bahane ile dağdasınız. Hangi bahane ile askerimize, polisimiz kurşun sıkıyorsunuz. Şimdi piyon oldular ve sahiplerinin isteğiyle kalleşliğe devam ediyorlar. Bu iş bitecek. Ya bitecek ya da bitecek. Hainler bu ülkeden defolup gidecek. Bu bayrak inmeyecek. Bu ezanlar susmayacak. İçimiz yanıyor” diye konuştu.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, hain terör saldırılarına tepki gösterdi ve şehitlere rahmet diledi.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 15:20

Etiketler : Ak    Parti    Genel    Başkan    Yardımcısı    Özhaseki    Hainler    Bu    Ülkeden    Defolup    Gidecek    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2636
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN