Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hünü Güven Tazeledi

Hünü Güven Tazeledi
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin Olağan Genel Kurulu’nda Başkan Selahattin Hünü yeniden seçildi.

 

Birlik Toplantı Salonun da yapılan genel kurula Birliğe bağlı 50 Kredi ve Kefalet Kooperatifinden 150 delege katıldı. Genel kurulda konuşan TESKOMB Genel Başkan Vekili ve İzmir Birliği Başkanı Salahaddin Hünü, en uygun faizle esnafa kredi verdiklerini söyledi. Geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olan kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren ve "Esnaf Vergi Muafiyeti Belgesi" sahibi esnaf ve sanatkarlara kullanılacakları kredilerden faiz alınmayacağını hatırlatan Hünü, "esnaf ve sanatkarlarımız ’0’ faizle kredi kullanacaklar. Kredi ve Kefalet Kooperatiflerimize başvuran, Esnaf ve Sanatkarlarımız, 5 yıla kadar vadeli, faizsiz krediden yararlanma koşulları ile ilgili bilgi alabilirler" dedi.
 
Birlik Başkanı Salahaddin Hünü, hükümetin esnafın yanında olduğunu söyledi, "Beklentilerimizden daha fazlasını verdiler. Huzurlarınızda hükümetimize bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
 
Tek liste ile gidilen seçimlerde, Birlik Başkanı Salahaddin Hünü oy birliği ile güven tazeledi. Dört yıl için seçilen, İzmir Birliği’nin Yönetim Kurulu, Salahaddin Hünü, Ahmet Koreli, Zeki Özgüler, Hasan Kırmacı, Vahdettin Akdeniz, A. Rüştü Çelikgil, Melih Çakırca, Latif Pazarcı, Mehmet Argun, Turgut Usluca, Erdoğan Nazcan, Denetim Kurulu ise Temel Küçük, Salih Zeki Koç, Sabri Kurt’tan oluştu.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 12:31

Etiketler : Hünü    Tazeledi    Bölge   


Yorumlar

2302
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN