Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Destekçilere Plaketli Teşekkür

Destekçilere Plaketli Teşekkür
İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Polis Teşkilatı’na maddi ve manevi desteklerde bulunan kişi ve kurumlara plaket töreniyle teşekkür etti.

 

Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirilen yemekli gecede, en az 10 bin TL’lik bağış yapanlar ile otomobil ve beyaz eşya gibi maddi bağışlar sağlayan 74 kişiye plaketleri verildi. İl Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde organize edilen törene İzmir Valisi Mustafa Toprak, Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Hasan Küçükakyüz, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, iş ve meslek odalarının yöneticileri ile işadamları katıldı.
 
Tören öncesinde konuşma yapan Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, “Pek çok birimiyle gece gündüz hizmet veren Polis halkın dostudur. Sizler de Emniyet Teşkilatımıza yaptığınız bu önemli katkılarla polis dostu olduğunuzu gösterdiniz. Destek olan herkese ve gecemizin düzenlenebilmesi için bizlere kapılarını açan Kaya Thermal ailesi ile Genel Müdür Muzaffer Tağıl’a yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 20.02.2016 : 11:53

Etiketler : Destekçilere    Plaketli    Teşekkür    Bölge   


Yorumlar

8944
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN