Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Zonguldak’ta Terör Protestosu

Zonguldak’ta Terör Protestosu
Zonguldak’ta, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı üyesi bir grup, Ankara’daki bombalı terör saldırısını basın açıklamasıyla protesto etti.

 

Madenci Anıtı önünde toplanan yaklaşık 25 kişi, ’Farkındayız’ yazılı pankart açtı. Grup adına açıklama yapan Bünyamin Altundağ, yurt içi, yurt dışından teröre destek verenleri, terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyledi. Ankara saldırısı ve daha önceki hain saldırıların hedeflerini, bu saldırıyı gerçekleştiren kuklaların ve arkasındaki kuklacıkların neyi amaçladıklarını bildiklerini ifade eden Altundağ, "Yapılan bu tarz saldırılarla bizi yıldırmaya ve ayrıştırmaya çalışmaktadırlar. Oynanan oyunların farkındayız ve bu oyuna gelmeyeceğiz. Biriz, bir aradayız" dedi.
 
ZONGULDAK BAROSU’NDAN KINAMA
 
Zonguldak Baro Başkanı Kerem Ertem de, adliye binasında yaptığı açıklamada Ankara’daki saldırının daha önce yaşanan terör saldırıları gibi yüreklerini dağladığını söyledi. Terörün ülke topraklarından tamamen silinmesi için TBMM’ye önemli görevler düştüğünü ifade eden Ertem, "Ülkemizde varlığını sürdüren terör eylemlerinin bu topraklardan silinmesi, topyekün bir terörle mücadele anlayışının hayata geçirilmesi adına, TBMM tarafından gerekli yasal düzenlemelerin yapılması gerekmektedir. Hukuka ve demokrasiye bağlılığa vurgu yapacak, birliktelik ruhunu canlı tutacak adımlara ihtiyaç vardır" dedi.

Yayın Tarihi : 19.02.2016 : 15:15

Etiketler : Zonguldakta    Ankaradaki    Terör    Saldırısı    Protesto    Edildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN