Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kemalpaşalı Sanayicilerden Teröre Lanet

Kemalpaşalı Sanayicilerden Teröre Lanet
Kemalpaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KESİAD) geleneksel kahvaltı buluşmasında terör lanetlendi. KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem, terörün ülkenin birlik ve beraberliğini bozamayacağını belirterek, ülke olarak bu günlerinden üstesinden geleceklerini söyledi.

 

Kemalpaşa Ramada Otel’de yapılan toplantıya Kemalpaşa Kaymakamı Kamuran Taşbilek, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Kamil Porsuk, Bağyurdu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren ile birlikte KESİAD üyesi sanayiciler katıldı. Sanayiciler toplantıya başlarken, terör saldırılarında ölenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulundular. İçkale Bilişim Dağıtım İletişim ve Telekominükasyon A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşen toplantıda İş Kadını Senem Kılıç ise sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili sanayicilere kısa bir sunum yaptı.
 
Toplantının açılışında konuşan KESİAD Başkanı Zeki Yöndem, Türkiye’de tırmandırılmaya çalışılan terörü lanetlediklerini belirterek, hiçbir terör örgütünün ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacağını kaydetti, “Her şeye rağmen ülkemiz dimdik ayakta duracak. Biz sanayiciler olarak ülkemizin her zaman yanında olacağız. Üretimden, ihracattan, daha çok istihdamdan yana olacağız. Bu karanlık dönemleri de el birliği ile atlatacağız" dedi.

Yayın Tarihi : 19.02.2016 : 12:00

Etiketler : Kemalpaşalı    Sanayicilerden    Teröre    Lanet    Bölge   


Yorumlar

7683
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN