Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Sayısı 4'e Yükseldi

Şehit Sayısı 4'e Yükseldi
Genelkurmay Başkanlığı, Sur'da devam eden operasyonlarda iki asker ve bir polisin şehit olduğunu bildirdi. Bu açıklamnın ardından bir özel polis memuru daha şehit oldu.

 

Genelkurmay'dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
 
"19 Şubat 2016 Cuma günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu iki kahraman silah arkadaşımız ve bir kahraman polisimiz ağır şekilde yaralanmışlardır. Yaralılarımız derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 05.45’de şehit olmuşlardır.
 
Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli
ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımızın mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz."
 
ŞEHİT SAYISI 4'E YÜKSELDİ
 
Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde gece PKK'lılarla çıkan çatışmada 2 asker ve 1 polisin şehit olmasının ardından süren çatışmalarda bugün özel polis memuru daha şehit oldu. Sur'da 2 asker ve 2 polis olmak üzere bugün şehit sayısı 4'e yükseldi.

Yayın Tarihi : 19.02.2016 : 10:00

Etiketler : haber    haberler    diyarbakır    sur    çatışma    terörist    genelkurmay    polis    asker    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2122
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN