Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan'dan Ankara Saldırısı Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanlığı’nda Ankara saldırısı hakkında açıklama yaptı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın da hazır bulunduğu açıklamada, "Bu olay şunu göstermiştir, Türkiye'de son dönemde cereyan eden terör eylemleri karşısındaki operasyonlarımız ciddi manada neticesini vermektedir. Bu aldığımız neticeler özellikle ülkemizde, ağırlıklı olarak bölge halkında olumlu neticeler vermektedir" dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, ''Gerek PKK gerekse PYD'nin başında olanlar bu işin kendileriyle alakadar olmadığını söylüyorlarsa da tüm istihbarat örgütlerimizin de elde ettiği bilgilerle, belgelerle bunlara ait olduğu çıkmış vaziyettedir. Zincir sökülmeye başlamıştır. 14 kişi şu anda gözaltındadır. Benim tahminim, bu 14'le kalmayacak, gerisi de gelecektir. Bu işin uzantıları içeride ve dışarıda olduğu görülmüştür'' dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu olay şunu göstermiştir, Türkiye'de son dönemde cereyan eden terör eylemleri karşısındaki operasyonlarımız ciddi manada neticesini vermektedir. Bu aldığımız neticeler özellikle ülkemizde, ağırlıklı olarak bölge halkında olumlu neticeler vermektedir" diye konuştu. 
 

Yayın Tarihi : 18.02.2016 : 13:28

Etiketler : haber    haberler    cumhurbaşkanı    recep tayyip erdoğan    ankara    saldırı    genelkurmay    açıklama    kanalben    ben tv       


Yorumlar

7549
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN