Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İtalyanlar MARBLE İçin Gelecek

İtalyanlar MARBLE İçin Gelecek
İzmir İtalyan Ticaret Odası, İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İZFAŞ tarafından 23 - 26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan MARBLE - 22. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’na, İtalya’dan alım heyeti organizasyonu düzenleyecek.

 

 
İtalya’nın Mantova, Genova, Lucca, Carrara, Verona, Vicenza ve Trento şehirlerinden katılacak olan alım heyeti, 4 gün boyunca fuardaki yerli mermer üreticileriyle görüşmeler gerçekleştirecek ve yeni anlaşmalar yapacak. Geçen yıl Fuar İzmir’in açılışına sahne olan MARBLE için alım heyeti organizasyonu düzenledikleri bilgisini veren İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, yerli mermercilerin ikili görüşmeler gerçekleştirme şansı buldukları İtalyanlardan oldukça memnun kaldıklarını söyledi.
 
Dünyanın en büyük blok mermer ihracatçısı konumunda olan Türkiye’nin en büyük üçüncü müşterisinin İtalya olduğunu vurgulayan Akdurak, "Dünyadaki blok mermer ihracatında Türkiye’nin payı yüzde 40’a ulaştı. İşlenmiş mermer ihracatında ise Çin ve İtalya’dan sonra üçüncü ülkeyiz. İtalya ise blok mermer alımında Türkiye’nin üçüncü büyük müşterisi konumunda" diye konuştu.
 
MARBLE HAKKINDA
 
MARBLE 2015 yılında, 2014 yılına göre metraj olarak yüzde 168, katılımcı sayısı olarak yüzde 31 ve stant sayısı olarak yüzde 64 oranında büyüdü. MARBLE, bu yıl da mermer ve doğaltaş sektörünün önde gelen temsilcileriyle temas kurmak için ideal bir platform sunacak.

Yayın Tarihi : 18.02.2016 : 12:47

Etiketler : İtalyanlar    Marble    İçin    Gelecek    Bölge   


Yorumlar

7336
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN