Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Galaya El Ele Katıldılar

Galaya El Ele Katıldılar
Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama”nın galası önceki gün gerçekleşti. Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda yapılan galaya ünlü isimler akın etti.

 

 
Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı “Osman Pazarlama”nın galası geçtiğimiz gün gerçekleşti.
 
 
Ünlü oyuncu, geceye çok uzun süre birlikte medya karşısına çıkmamaya özen gösterdiği eşi Selin Gökbakar’la el ele katıldı.
 
 
Filmin oyuncuları, gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un filme dahil oluş sürecini anlatan Gökbakar; “Demet ve Okan’ı zor ikna ettim. Ama ‘kendinizi oynayacaksınız’ deyince kabul ettiler. Demet zaten pop müziğin kraliçesi, onun bu işlere yatkın olmasını bekliyordum ama Okan’dan beklemiyordum. Filme kendisi doğaçlama esprirler kattı. Bana güzel ayar verdi, filmde göreceksinz. Demet de sıfır kapris, kim ne diyorsa inanmayın, ben şahit oldum” dedi.
 
 
Cem’i Davet Ettim
 
Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın “Ali Baba ve 7 Cüceler” filmi vizyona girince afişini paylaşmış, bu hareketi ‘zeytin dalı uzattı’ diye yorumlanmıştı. Gökbakar, “Cem Yılmaz’ı davet ettiniz mi” sorusuna, “Bütün arkadaşlarımı davet ettim. Zeytin dalı olayını da açıklayayım... Ben Türk sinemasıyla ilgili çok afiş paylaşıyorum. Bunu sinema sektörünün gelişmesi için yapıyorum. Zeytin dalı olarak algılandı ama bunu bütün arkadaşlara yapıyorum” dedi.
 
 
Recep İvedik 5 Geliyor
 
Ömür Gedik ve Betül Demir’in, “Recep İvedik 5’te birimiz Şahan’ın sevgilisini birimiz karısını oynamak istiyoruz” demesi üzerine Gökbahar “Ağustosta çekime başlayacağız. Bu dediklerini kayda aldım ama bir düşünmem lazım” dedi.
 
 
Garson Esprisi
 
Filmin konuk oyuncusu Okan Kurt “İlk teklif geldiğinde sordum ne giyeceğimi, smokin dediler. Siyah giyeyim diyorum, beyaz diyorlar. Garson esprisini sonradan öğrendim” dedi. 
 
 
Kaynak: Hürriyet
 

Yayın Tarihi : 17.02.2016 : 11:34

Etiketler : Şahan Gökbakar    ünlü    oyuncu    Osman Pazarlama    film    gala    okan kurt    demet akalın    Selin Gökbakar   


Yorumlar

6389
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN