Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Narlıdere’de Çılgın Şarkılar

Narlıdere’de Çılgın Şarkılar
Sahne kıyafetleri ve şarkılarıyla müzik camiasında adı Çılgın Kız’a çıkan İzmirli şarkıcı Zeliha Sunal, Narlıdere Belediyesi Kültür Merkezi’nde İzmirli hemşehrileriyle buluştu.

 

 
Ünlü şef Ferda Yılmaz’ın yönettiği, Hakan Eren’in sunduğu ve 3,5 saat süren konseri Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur başta çok sayıda sanatsever ilgi ve beğeniyle izledi. Çok sayıda eserin solo ve koro olarak seslendirildiği ve üyelerinden hiç birinin profesyonel müzisyen olmayan, aralarında ev hanımlarının, çeşitli meslek sahiplerinin yer aldığı koroda yer alan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Demir de şarkı söyledi, korist olarak eşlik etti.
 
Zeliha Sunal’a şef Ferda Yılmaz’ın kuruculuğunu üstlendiği popüler müzik korosunun, çocuk korosunun yanısıra salondaki izleyiciler de katıldı. Kuruluşunun 5’nci yılını kutlayan Koro için konser ortasında başkan Batur’dan şefi ağlatacak sürpriz yapıldı. Şef Ferda Yılmaz, Zeliha Sunal ve Hakan Eren’i çiçek vererek kutlayan Abdül Batur’un koro için hazırlattığı pasta koro şefi Yılmaz’ı duygulandırdı ve göz yaşlarına hakim olamadı.
 
 
ÇEVRE PROPAGANDASI YAPTI
 
Sunal, programı boyunca çevre propagandası yapmayı ihmal etmedi. Çevre bilincinin ev kadınlarından başladığını hatırlatan Sunal, her türlü çöpü tek poşete koymak yerine ayrıştırması gerektiğinin altını çizdi. Sunal 1 ton atık kağıdın dönüştürülmesi durumunda 16 zeytin ağacının kurtulacağını anlattı. Kapak toplamanın bir kurnazlık olduğu konusunda da izleyicileri uyaran Sunal, küçücük kapağın neredeyle bir pet şişenin ağırlığına eşit olduğunu belirterek, kapağın değil, asıl geri dönüşüme uğraması gereken nesnelerin pet şişeler olduğunu belirterek çöpün ayrıştırılmasıyla doğaya inanılmaz katkı sağlanacağını söyledi.
 

Yayın Tarihi : 17.02.2016 : 10:48

Etiketler : Narlıderede    Çılgın    Şarkılar    Bölge   


Yorumlar

3051
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN