Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Alçak, Hain, Barbar!'

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu.

 

İşte Davutoğlu’nun konuşmalarından satır başları:
 
Milli muhalefet istiyoruz, yerli muhalefet istiyoruz. Rusya ağzıyla, Esat ağzıyla konuşayan, Washington'da Türkiye'yi şikayet eden muhalefet istemiyoruz. Ana muhalefette bunu göremiyoruz. 
 
Sayın Baykal, sınırımızda yaşanan gelişmeleri, Türkiye'nin ulusal güvenliği perspektifinden yorumlayarak, bir devlet adamına yakışan bir ciddiyetle konuştu, kendisine teşekkür ediyorum.
 
Sayın Baykal, Türkiye'nin aldığı tedbirlerin meşru ve gerekli olduğunu açıkça ifade etti.
 
Sayın Kılıçdaroğlu ise laf kalabalığı yaparak, üste çıkma kurnazlığı yaparak, ulusal güvenliğimizi tehdit eden bu durum karşısında ciddi ve tutarlı bir tutum takınamadı.
 
Buradan Suriye ötesine, Irak ötesine ve her yere sesleniyorum; Kürtleri kimse istismar etmeye kalkmasın. Kürtlerin devleti de hamisi de koruyucusu da Türkiye Cumhuriyeti Devleti'dir.
 
PYD özellikle Rusya-Türkiye arasında yaşanan gerilimden sonra, Rusya'nın bölgesel planlarının lejyoneri, paralı askeri haline gelerek, Türkiye'ye zarar vermeyi öncelik haline getirmiş durumda. YPG, PYD kesinlikle Kürtlerin temsilcisi değil, Suriye'nin temsilcisi değil, Rusya'nın lejyoner, paralı askerleridir
 
Alçak, hain, barbar uçaklar çocuk yaşlı ayrımı yapmadan 8 bine yakın sorti gerçekleştirdi.
 
Aynı alçakça saldırıyı gerçekleştiriyorlar ki ateşkes sağlanmadan önce Türkiye’nin Halep’e karşı koridoru kapansın.
 
YENİ ANAYASA ÇAĞRISI
 
Kılıçdaroğlu'na açık bir çağrıda bulunuyorum; bizim darbe hukukunun izlerini silmeye yönelik çalışmamız hazır, siz de bir çalışmanız olduğunu iddia ediyorsunuz, eğer samimiyseniz hemen bugün arkadaşlarımız bir araya gelsinler ve bu amaca matuf bir çalışma grubu oluşturularak gecikmeden anayasa komisyonunun çalışmalarının bitmesini beklemeden gerekli adımları hep birlikte atalım.

Yayın Tarihi : 16.02.2016 : 13:50

Etiketler : başbakan    ahmet davutoğlu    kemal kılıçdaroğlu    deniz baykal    suriye iç savaşı    pyd    rusya    azez    halep       


Yorumlar

4486
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN