Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Menajerlerin 1 Milyon Kavgası

Menajerlerin 1 Milyon Kavgası
Oyuncu Elçin Sangu, 1 milyon liraya bir şampuan firmasıyla anlaştı. Komisyon isteyen Sangu'nun eski menajeri ile yeni menajeri mahkemeye gidiyor.

 

'Onu Ben Şöhret Yaptım'
 
Elçin Sangu, daha önce Meryem Uzerli'yi reklamlarında oynatan şampuan markasıyla anlaştı. 1 milyon liraya imza atan yıldız, daha sözleşmenin mürekkebi kurumadan eski menajeri Başay Okay'la komisyon kavgasına tutuştu. Eski menajer, "Onu ben şöhret yaptım" diyerek pay istedi. 
 
Gerilim Tırmanıyor
Dahası, Sangu'nun eski menajeri "Elçin'in üzerinde çok emeğim var. O müzisyen olacakken ben kendisini oyuncu yaptım" diyerek oyuncunun kazancından hak iddia etti. Bu kez devreye Sangu'nun yeni menajeri Gaye Sökmen girdi. Gerilim tırmanırken, tarafların mahkemeye gideceği öğrenildi. 
 
 
Elçin Menajerinin İşine Son Vermişti
Elçin Sangu, hayranlarıyla sosyal medya üzerinde tartışan eski menajeriyle aralarında yaptıkları anlaşmayı fesh etmişti. Eski menajer ise duruma büyük tepki göstermişti.
 
 
500 B,n TL Daha Az
Daha önce reklamlarında oynattığı Meryem Uzerli'ye 1.5 milyon lira veren marka, Elçin Sangu'ya 1 milyon lira ödedi. 
 
Kaynak: Günaydın

Yayın Tarihi : 15.02.2016 : 16:34

Etiketler : Elçin Sangu    ünlü    oyuncu    meryem uzerli    menajer    eski menajer    Gaye Sökmen    Başay Okay    meryem uzerli   


Yorumlar

6492
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN