Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konak Kızılay’a Yeni Yönetim

Konak Kızılay’a Yeni Yönetim
Türk Kızılayı Konak Şubesi Olağan Genel Kurulu’nda yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi. Üç yıldır Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Tekin Akkoyun tekrar başkan seçildi.

 

Tek listeyle gidilen ve Divan Başkanlığını Ramazan Solmaz’ın yaptığı seçimin ardından Tekin Akkoyun üyelere görevine devam etmesini destekledikleri için bir teşekkür konuşması yaptı. Akkoyun “Geçtiğimiz dönemde sizlerin desteği ile başarılı projelere imza attık. Geçtiğimiz dönemde Yönetim Kurulu Üyelerimiz de çalışmalarımıza destek verdi. Onlarında çabasıyla güzel çalışmalar yaptık. İzmir’in en büyük 3 şubesinden biriyiz. Yaptığımız faaliyetlerle daima zirvede olacak ve daha çok insana yardım eli uzatmak için çalışacağız. Yardımları ile bu hizmetleri yapmamızı sağlayan yardımseverlerimize de çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki üç yıl daha hizmetlere devam edeceğiz. Yeni projelerimiz kapıda. Önümüzdeki dönemde de bizi izlemeye devam edin" dedi.
 
Olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu, Tekin Akkoyun, Ender Kızılkanat, Ramazan Solmaz, Cemil Dirim, Osman Karakoç, Yusuf Telek ve Hüdai Emer’den oluştu.

Yayın Tarihi : 15.02.2016 : 13:54

Etiketler : Konak    Kızılaya    Yeni    Yönetim    Bölge   


Yorumlar

6366
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN