Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Meteoroloji'den Son Uyarı! Sıcaklıklar Artıyor

Meteoroloji'den Son Uyarı! Sıcaklıklar Artıyor
Meteoroloji'nin tahminlere göre, hava sıcaklığı yurt genelinde 2 ila 4 derece artacak. Sıcaklıklar İstanbul'da 19, İzmir'de ise 23 derece...

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor. İstanbul ve Ankara'da bu mevsim ortalamasına göre sıcaklık rekoru kırılacak. İstanbul yarın 23 derece olacak.
 
Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, bu Sabah saatlerinde Bursa, Bilecik, Balıkesir'in kuzey ilçeleri, Eskişehir, Bolu, Ankara, Kırıkkale, Antalya ve Isparta çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu'nun doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
 
HAVA SICAKLIĞI ARTIYOR
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.
 
Rüzgarın ise genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın batısı ve Kıyı Ege'de kuvvetli(30-50 Km/saat) olarak esmesi bekleniyor.
 
İZMİR'DE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ:
 

Yayın Tarihi : 15.02.2016 : 12:07

Etiketler : haber    haberler    meteoroloji    sıcaklık    izmir    hava durumu    Meteoroloji\'den Son Uyarı    Sıcaklıklar Artıyor    ben tv    kanalben       


Yorumlar

6621
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN