Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Her Hafta Ayrı Bir Macera

Her Hafta Ayrı Bir Macera
Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde Dağcılık ve Doğa Sporları kolu doğaseverleri yürüyüşe davet ediyor. Her hafta ayrı bir maceraya atılan doğaseverler şimdiden 70 kilometreyi geride bıraktı.

 

Doğaseverler 3 Ocak’ta ilk olarak Çatalca Göleti – Balaban Göleti ve Yeniköy’e yürüdü.  10 Ocak’ta Küçük Parsa ve Dede Dağı rotasında ilerleyen gezginler geçtiğimiz günlerde Tınazlı Balçova ardından da Armutlu - Yukarı Kızılca, Spil Alanı-Ansızca’da harika bir gün geçirdi.
 
REHBER EŞLİĞİNDE YÜRÜYÜŞ
 
Rehberler sorumluluğunda yapılacak yürüyüşler her türlü hava koşullarında aksatılmadan yapılıyor. Doğaseverler yürüyüşlerde yanlarına sırt çantası, yedek giysi, yağmurluk ile yeterli yiyecek ve en az 1 litre su alarak yola çıkıyorlar. Ormanda ateş yakmayan ve sigara içmeyen yürüyüşçüler doğayı kirletecek hiçbir maddeyi de arkalarında bırakmıyor. 
 
HER HAFTA BİR YERE
 
Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Dağcılık ve Doğa Sporları, her hafta İzmir ve çevresinin doğal güzelliklerini yakından tanımak ve spor yaparak güzel vakit geçirmek isteyenleri bekliyor. Ocak ayında başlayan yürüyüş turları mayıs ayına kadar sürecek.
 
ŞUBAT VE MART AYININ PROGRAMI
 
Şubat ve Mart ayının programı ise şöyle: 21 Şubat Dereköy - Yukarı Kızılca, 28 Şubat Kaynaklar Kavaklıdere,  6 Mart Taşduvar -Yangın Göleti, 13 Mart Efem Çukuru – Eski Orhanlı, 20 Mart Turgutlu – Çıkrıkçı, 27 Mart Kayadibi – Kurudere – Yoğurtcu Kalesi. Yürüyüşlerle ilgili 371 23 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Yayın Tarihi : 15.02.2016 : 09:43


Yorumlar

8131
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN