Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Amedli Mansur’a Askerlik Tebligatı

Amedli Mansur’a Askerlik Tebligatı
Amed Sportifli Mansur Ay’a İnegölspor maçından sonra yoklama kaçağı olduğu için tebligat yapılırken Sertaç Küçükbayrak, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacakları Fenerbahçe müsabakasına odaklandıklarını söyledi. Sertaç Küçükbayrak, 0-0 berabere kaldıkları maçtan sonra şunları söyledi: "Kupada 1 Mart’ta Fenerbahçe ile oynayacağız. İç sahada 3-3 kalmıştık. Her zaman iyi futbol oynamaya çalışıyoruz'' dedi.

 

  
Bu arada jandarma, Amed Sportifli Mansur’a yoklama kaçağı olduğu için tebligat yaptı. Jandarmanın bildirimi, Amed Sportif’in konakladığı İnegöl Marion Otel’de yaptığı bildirildi.
 
İNEGÖLSPOR TEKNİK SORUMLUSU: "DENK TAKIMLAR MÜCADELESİ OLDU"
 
İki denk takımın mücadelesi olduğunu vurgulayan İnegölspor teknik direktörü Taşkın Güngör ise şunları söyledi:
 
"Rakibin hücum silahlarını etkisiz hale istedik. Oyuncularım bu anlayışı iyi yaptılar. İlk yarı bu manada pozisyonlarımız vardı bunları da değerlendirmemiz lazımdı son vuruşları iyi yapamadık. Alınan puan bizim için değerli puan. Haftayı puanla kapattığımız için kar sayıyoruz. Tribünlerde taşkınlık olmaması sevindirici."
 
İnegölspor Başkanı Eşref Güç’de, "Maçtan daha önemlisi, taraftarın takımı desteklemesi taşkınlık yapmaması çok önemliydi. Galibiyete ihtiyacımız olan bir maçtı. Amed Sportif iyi bir takım. Kontrollü oynayan bir takım. Seyir zevki olan bir maç değildi ama sonuç olarak kaybetmedik" dedi.

Yayın Tarihi : 14.02.2016 : 17:25

Etiketler : Amed    Sportifli    Mansura    Askerlik    Tebligatı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8231
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN