Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Bir Şey İspatlamaya İhtiyacım Yok''

''Bir Şey İspatlamaya İhtiyacım Yok''
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mustafa Boydak, sosyal medya üzerinden kendisi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, eleştirerek hakaret eden bazı çevrelere tepki gösterdi. Boydak, "Kimseye bir şey ispatlamaya ihtiyacım yok. Hakaretleri aynen iade ediyorum" dedi.

 

 
Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak, ülkenin zor günlerden geçtiğini belirtti. Kendisine ait Twitter hesabından açıklama yapan Boydak, "Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve Hükümetimize Allah kolaylık versin. Zor zamanlardan geçiyoruz. Ülkemizin selameti için çalışmaya devam. İş dünyası olarak olabildiğince güçlü olacağız. Devletimizin politikalarının arkasındayız. Aman fitnecilerin oyununa gelmeyelim. Türkiye canımız" dedi.
 
Sosyal medyada kendisi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştiri ve hakaretlerde bulunan bazı çevrelere de tepki gösteren Boydak, şunları yazdı:
 
"Gün birlik ve beraberlik günüdür. Söylemek istediğim kısaca budur. Cumhurbaşkanımıza çirkin hakaretlerle yurtdışından yazan çizenler nutuk atanlar işiniz zor. Geç kalıyorsunuz bir an önce aklı selime gelin."
 
Ekonomik değerlendirmede de bulunan Boydak, “Olumsuzluklara rağmen finansal yapımız bu karışık ortamda iyi gidiyor. Avrupa Bankacılık sistemi gelecek için temkinli olmayı gerektiriyor" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 14.02.2016 : 15:31

Etiketler : Boydak    Kimseye    Bir    Şey    İspatlamaya    İhtiyacım    Yok    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2915
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN