Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Urla Sanat Fuarı İlgi Gördü

Urla Sanat Fuarı İlgi Gördü
Urla Belediyesi işbirliği ve Urla Sanat Sokağı Yaşatma ve Kalkındırma Derneği (USYAD) önderliğinde düzenlenen "Urla Sanat Fuarı" sanateverlerden ilgi gördü.

 

 
Üç gün boyunca sanatı Urla halkıyla buluşturacak olan Urla Eski Tamirhane Binası’ndaki fuarın ikinci gününde Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve belediye meclis üyeleri, sanatçı ve zanaatkarların yapmış oldukları canlı performansları izledi. Stantları tek tek gezerek yapılan ürünleri inceleyen Başkan Sibel Uyar’a İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı da eşlik etti.
 
Çeşitli sanatsal etkinliklerin düzenlendiği fuarın ikinci gününde ise Disiplinler arası Sanat Atölyesi öğrencileri tarafından gösteriler yapıldı. Gösterinin ardından sanatçılar kendi tasarladıkları kıyafetlerle fuara gelen misafirlere defile düzenledi. Keyifli ve eğlenceli geçen günde Başkan Sibel Uyar ise gezdiği bir çok stantta sanatçılarla ve zanaatkarlarla birlikte resimden, seramiğe, sıcak camdan, geleneksel tokat yazmacılığı el baskına kadar birçok esere imza attı.

Yayın Tarihi : 14.02.2016 : 14:10

Etiketler : Urla    Sanat    Fuarı    İlgi    Gördü    Bölge   


Yorumlar

2066
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN