Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sevgi Yolu’nda Hayat, Sokakta Aşk Vardı

Sevgi Yolu’nda Hayat, Sokakta Aşk Vardı
İzmir’in gümüşçüler ve kitapçılarıyla ünlü Sevgi Yolu’nda Konak Belediyesi tarafından düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü kutlama programı, sevgililere, sevgisini kaybetmeyen tüm çiftlere güzel bir akşam yaşattı.

 

 
’Sevgi Yolu’nda Hayat, Sokakta Aşk Var’ adlı etkinlik yağmurlu havaya rağmen büyük ilgi gördü. Sevgililer Günü’nü kutlayan çiftler rengarenk ışıklarla süslenen Sevgi Yolu’nda buluştu. Etkinlikte genç sevgililerin yanı sıra evliliklerinin 40. yılını kutlayanlar da vardı. Sokağa yerleştirilen kalp şeklindeki balonlar, ağaçlara asılan aşk şiirleri dikkat çekerken, aşıklar için hazırlanan özel fotoğraf köşeleri de büyük ilgi gördü. Çiftler bol bol selfie çekti.
 
SEVGİ SOKAĞA TAŞTI
 
Sevgililer için özel hazırlanan ’Seviyorsan gel konuş bence’ köşesinde, çiftler birbirlerine aşklarını ilan ederken, ’Seviyorsan gel yaz bence’ panosu da sevgisini dile getirmekte zorlananların akınına uğradı. Dev pano sevgi sözcükleriyle doldu taştı. Sevginin sokağa taştığı gecede gurup Punta sevilen aşk şarkılarını seslendirdi. Etkinliğe katılanlar aşklarını yağmur altında söylenen şarkılar eşliğinde yaşadı. Gece de dev kalp önünde gerçekleştirilen canlı heykel performansı da büyük ilgi gördü. Aşıkların yanı sıra sokaktan geçenler de iki aşık çifti canlandıran oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdi.

Yayın Tarihi : 14.02.2016 : 13:36

Etiketler : Sevgi    Yolunda    Hayat    Sokakta    Aşk    Vardı    Bölge   


Yorumlar

3494
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN