Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis Eşlerinden Güvenlik Güçlerine Destek

Polis Eşlerinden Güvenlik Güçlerine Destek
Elazığ’da Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği (PEKAY) tarafından terörle mücadele eden güvenlik güçlerine destek vermek için emniyet personelinin hazırladığı gıda, giysi ve yaşam malzemeleri Cizre, Nusaybin gibi bölgelerde görev yapan personele gönderildi.

 

PEKAY’ın başlattığı kampanyaya Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu ile vali yardımcılarının eşleri, derneğin Elazığ Şube Başkanı Muradiye İşlek de destek verdi. Valilik ve polis eşleri kampanya kapsamında gıda, giyim ve yaşam malzemesinin yanı sıra mevsim şartlarında kullanılacak termal içlik, çorap gibi soğuğu kesebilecek malzemeler hazırlandı. Hazırlanan malzemeler kolilerle konularak Cizre, Sur, Nusaybin, Hani, Kocaköy gibi bölgelerde terörle mücadele veren güvenlik güçlerine gönderildi.
 
Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, emniyet ve jandarmanın verdiği büyük mücadelede onların yanında oldukların göstermek ve destek vermek istediklerini dile getirdi. Zorluoğlu, "Emniyet güçlerimiz bizim canımız, ciğerimiz. Bizim için Doğu ve Güneydoğu’da canlarını hiçe sayarak çalışıyorlar. Onların yüzünde güzel bir gülümseme, gözlerinde bir mutluluk görebilmek amacıyla yapmış olduğumuz kampanyaya herkesi davet ediyorum. Hepsine selamlarımızı, sevgilerimizi gönderiyoruz. Hepsini Allah’a emanet ediyoruz. Allah onları korusun, devletimize milletimize zeval vermesin" dedi.

Yayın Tarihi : 13.02.2016 : 16:22

Etiketler : Polis    Eşlerinden    Terörle    Mücadele    Eden    Güçlerine    Destek    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3512
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN