Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Romantizmin ve Seksiliğin Tarzı: Pin Up

Romantizmin ve Seksiliğin Tarzı: Pin Up
Modanın en ihtişamlı yılları dediğimizde ilk akla gelen yıl tabi ki 1950'li yıllar. Efsaneleşmiş ve ikon haline gelmiş Marilyn Monroe, Ingrid Bergman, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Brigitte Bardot, Sophia Loren ve Elizabeth Taylor gibi güzel kadınlar hep bu dönemde karşımıza çıkmıştır. O dönemde kadınlar moda dünyasında var olan en seksi, en romantik ve en sevimli stillerden olan 'Pin up' giyim tarzını kullanıyordu.

 

BEN HABER / HABER MERKEZİ
 
Bizde sizin için bu Sevgililer Günü'nde romantik ve seksi görünerek sevgilinizin aklını başından almanızı sağlayabilecek 'Pin up' tarzını günümüze uyarlayarak nasıl kullanabileceğinizi sizler için araştırdık.
 
Sevgililer gününde bütün kadınların istekleri sevgililerine dünyanın en güzel kadını gibi görünmektir. Bunun için 14 Şubat'ta ekstra bir çaba içinde olmaları gayet doğal tabiki. Biz de  güzelliğin ve dişiliğin sembolü olan kadınların da sık kullanarak efsane fotoğraflara imza atmalarını ve günümüzde hala en seksi kadınlar arasında yer almalarını sağlayan bu tarzı günümüze uydurup modernleştirerek uygulamalıyız tabi ki. Sevgilinizin demode olduğunuzu düşünmesini istemeyiz. 
 
 
Pin Up'ın Günümüzdeki Temsilcisi Katy Perry
 
Aslında Pin up stili günümüz modasından çok uzak değil. 50'li yıllarda moda olan bir çok şey şu anda kullanılan en hit moda ürünleri arasında yerini almış durumda. Bir çok ünlü kadın Pin up tarzında güzel örnekler kullanıyor. Örneğin; Katy Perry Pin up tarzını en güzel kullannan ünlülerden.
 
Öncelikle bu dönemin en güzel yanı bayanların yuvarlak hatlı olması yani biraz balık etli olması. Fazlalıklarından şikayetçi olanlar yaşadı! Şimdilerde Kim Kardashian'la birlikte yine gündeme gelen göğüsler ve kalçalar iri, bel ise ince olan vücut yapıları o dönemde de var. Bu yüzden de genellikle ince belleri ön plana çıkaracak kıyafetler tercih etmeliyiz. Yüksek bel kalem etekler ve kloş gelen kabarık etekler çok popüler. Eteklerde midi boy kullanmalıyız. Bu bizi hem sevimli hem seksi gösterecektir. 
 
 
Şıklığı Ayrıntılarla Yakalayın
 
Elbiselerde v yaka göğüs ve omuz detayları olmalı. SütyenAyrıca denizci modası oldukça popüler; lacivert, beyaz, kırmızı renkler ve denizci sembolleri bahriyeli yakalar hakim. Ancak burada dikkat etmemiz gereken kıyafetimizin kostüm partisinde giyilecek bir denizci kostümü değil, ayrıntılarda küçük küçük denizci modası eklemektir. 
 
 
Rahatlığından Vazgeçmeyenler Bu Öneri Size
 
İlla hanım hanımcık elbise giymek zorunda değilsiniz. Sportif ve rahatlığa önem veriyorsanız sizin için en güzel Pin Up tarzı örneği kareli gömlek giyip altına yüksek belli güzel bir kot şort giymektir. Mevsim şartları şort giymenize mani oluyorsa çoraplarla işin üstesinden gelebilirsiniz.  
 
 
Aksesuar Seçimi Önemli
 
Aksesuarlar da çok önemli tabi ki; fularlar, şapkalar, beli iyice sıkan kemerler, bilekte biten eldivenler, küçük el çantaları, saç bantları vs… Güzel bir elbisenin üzerine seçeceğiniz etkileyici bir şapka sevgilinizi büyüleyebilir. Pin up stilinde desen olarak ise puantiye deseni çok kullanılır. 

 
Saç ve Makyajı da Unutmayalım
 
İddialı, seksi görünmek tabiki sadece Pin up stilinde giyinmekle olmaz. Saç ve makyajınızı da bu stile uydurmalısınız. Saçınızı içe dönük buklelerle şekillendirip, bandanalar ve büyük çiçeklerle etkileyici bir görünüme sokabilirsiniz. Makyaj kısmıysa çok daha kolay. Kalın kuyruklu siyah bir eyeliner ve kırmızı bir rujla sevgilinizi size hayran bırakacak bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
Moda devi, seksi kadınların tarzıyla sizde sevgilinize unutamayacağı bir görüntüyle sevginizi sunun. Tabi ki o sizi her halinizle seviyor. Ancak farklılık yaparak onu önemsediğinizi göstermek daha da mutlu hissettirecektir. Unutmayın kıyafetler sadece bir hediye paketinin kutusu gibidir. Asıl güzellik ve hediyeniz aşkla dolu kalbinizdir. Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun... 
 
 
 

Yayın Tarihi : 13.02.2016 : 10:14


Yorumlar

7073
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN