Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Life İn Color İlk Kez İzmir’de

Life İn Color İlk Kez İzmir’de
Geçtiğimiz yıllarda ’Unleash’ ve ’The Big Bang Tour’ şovlarıyla İstanbul’da beğeni toplayan dünyanın en renkli partilerinden ’Life in Color’, ’One Colony’ ev sahipliğinde yenilenen konsepti ’Life in Color; Kingdom’ ile 28 Mayıs’ta ilk kez İzmir Arena’da olacak.

 

 
Dünyaca ünlü DJ’lerin sahne performanslarıyla gerçekleştirilecek ’Life in Color: Kingdom’ yaklaşık 7 bin elektronik müziksevere unutulmaz bir şov yaşatmaya hazırlanıyor. Dünya turnesi kapsamında Amerika, Orta Amerika ve İngiltere’nin ardından Türkiye’de ise İzmirli müzikseverlerle buluşacak olan ’Life in Color; Kingdom’ yenilen konsepti, sahne şovları ve yepyeni prodüksiyonuyla İzmir’e renk katacak. İlerleyen günlerde açıklanacak DJ’lerin yanı sıra ve yeni sahne tasarımıyla bu yıla da damgasını vurmaya hazırlanan ’Life in Color; Kingdom’, Avrupa’nın farklı ülkelerin müzikseverleri de İzmir’de ağırlayacak.
 
Etkinlik esnasında kullanılacak olan boyaların su bazlı özel boyalar olduğu, sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmediği, su ile kolayca temizlenebildiği belirtildi.

Yayın Tarihi : 12.02.2016 : 11:35

Etiketler : Life    İn    Color    İlk    Kez    İzmirde    Bölge   


Yorumlar

9774
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN