Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Balçova’da Vatandaş Memnuniyeti Tescillendi

Balçova’da Vatandaş Memnuniyeti Tescillendi
Balçova Belediyesi, vatandaşların memnuniyeti ve şikayetlerinin ele alınması için ISO 10002 sistemi kurarak bu sistemi belgelendirdi.

 

 
Daha öncede Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001-2008 belgesi alan Balçova Belediyesi bu kez vatandaş memnuniyeti ve şikayetlerin ele alınması standardı olan ISO 10002 belgesini almak için denetime tabi tutuldu. Denetim süresince kuruma bağlı bütün birimlerin iş akış şemalarından sistem prosedürlerine kadar tüm evraklar titizlikle incelenirken, şikayet ve taleplerinin alınması, araştırılması, çözümlenmesi, çözümlere yönelik vatandaş memnuniyetinin ölçülmesi ve ölçüm sonuçlarına göre süreçlerin iyileştirilmesi konularında da denetleme gerçekleşti. Değerlendirmeler sonucu hazırlanan rapor sonrasında Balçova Belediyesi, tamamen vatandaş sorunlarının çözümü ve vatandaş memnuniyeti sağlamaya yönelik sistem belgelendirmesine dayanan ISO 10002 belgesini almaya hak kazandı.
 
Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, verdikleri hizmetin kalitesini artırmak ve standart hale getirmek için kurulan bu sistemle vatandaş memnuniyetini üst düzeyde sağlayacaklarını ve bu doğrultuda sürekli iyileştirme gerçekleştireceklerini söyledi.

Yayın Tarihi : 12.02.2016 : 11:34

Etiketler : Balçovada    Vatandaş    Memnuniyeti    Tescillendi    Bölge   


Yorumlar

5316
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN