Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP İzmir’de Kim, Hangi İlçeden Sorumlu?

CHP İzmir’de Kim, Hangi İlçeden Sorumlu?
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetim Kurulu, haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda İl Yönetim Kurulu üyelerinin hangi ilçelerden sorumlu olacakları da karara bağlandı.

 

 
CHP İzmir İl Başkanlığında İlçelerden sorumlu il yöneticileri listesi kesinleşti. İl Yönetim Kurulu üyeleri sorumluluğunu aldıkları ilçelerde yapılacak çalışmaları ve İl Başkanlığıyla koordinasyonu konusunda ilçe başkanlıklarıyla birlikte çalışacak. CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, toplantı sonrası yaptığı açıklamada "Yönetim kurulu üyelerimiz arasındaki ilçe sorumluluğu görev paylaşımını gerçekleştirdik. Bu görevlendirmelerle örgütlerimiz arasındaki koordinasyon aratacak ve İlçe Başkanlıklarımızın İl Başkanlığımızla iletişimi daha da hızlı hale gelecektir. CHP İzmir İl Başkanlığı olarak hem yerel ve ulusal gündemle ilgili çalışmalarımızı yürütüyor, bizden çözüm bekleyen vatandaşlarımıza yardımcı oluyor hem de kendi içimizdeki örgüt çalışmalarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Yani çalışmak için seçim olmasını beklemiyor, Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. İlçe görevlendirmelerinin örgütümüze hayırlı olmasını dilerim" dedi.
 
CHP İzmir İl Yönetim Kurulu üyeleri arasındaki, İlçe sorumluları görevlendirmesi şu şekilde gerçekleşti: Okan Karlıdağ-Kemalpaşa, Esin Doğan Metin-Bayraklı, Ezgi Işık-Foça, Ömer Berk Gönençer-Aliağa, Serpil Yıldırım-Menemen, Hıdır Oğuz-Kiraz, Metin Güler-Urla-Çeşme,
 
Murat Öğüt-Çiğli, Ednan Arslan-Karabağlar, Pınar Çırçır-Gaziemir, Asuman Ali Güven-Tire,
 
Fulya Türkelli-Narlıdere, İdris Yücel Özen-Bayındır, Tuğrul Keskin-Karşıyaka, Aytül Tokgözlü-Seferihisar-Karaburun, Dilek Bilgin-Konak, Utku Gümrükçü-Bornova, Salih Özçitfçi-Bergama, Hüseyin Çimenli-Güzelbahçe, Hande Deniz Şentürk-Torbalı, İsmail Yüzer-Beydağ,
 
Ali Çalışkan-Dikili, Hasan Ali Oray-Selçuk, İsmet Batmacı-Buca, Çetin Özdemir-Balçova, Alper Yücel-Ödemiş, İrfan Can-Menderes, Niyazi Arslan-Kınık.

Yayın Tarihi : 12.02.2016 : 11:26

Etiketler : Chp    İzmirde    İlçe    Görevlendirmeleri    Yapıldı    Bölge   


Yorumlar

5172
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN