Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Muhtardı, Milletvekili Danışmanı Oldu

Muhtardı, Milletvekili Danışmanı Oldu
Zonguldak’ta, Mithatpaşa Mahallesi Muhtarı 39 yaşındaki Murat Topçu, görevinden istifa ederek AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ın danışmanı oldu.

 

30 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerde 4 aday arasından Mithatpaşa Mahallesi’nde muhtar seçilen Murat Topçu, geçen 7 Ocak’ta İl Mahalli İdareler Müdürlüğü’ne dilekçe ile başvurarak görevinden istifa etti. Kentte market ve dolmuş işleten Topçu, 8 Ocak’ta ise AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ın danışmanı olarak göreve başladı.
 
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nda da bir süre halk ilişkiler sorumlusu olarak görev yapan 2 çocuk babası Murat Topçu, danışmanlık teklifinin milletvekili Özcan Ulupınar’dan geldiğini belirterek, şöyle konuştu:
 
"Mithatpaşa Mahallesi ve kentin deier mahallelerdeki sorunlarının çözümü noktasında bu görevi kabul ettim. Mahallemizde en büyük sorun tapu. Aylardır tapularla ilgili mücadele veriyorduk. Bu konuyu milletvekili danışmanı olarak TBMM çatısı altında takip etmek daha kolay olur diye düşündük. Kentimize faydalı işler yapacağımıza inanıyorum. Bunun mücadelesini vereceğiz."
 
Öte yandan İl Seçim Kurulu kararıyla, 5 Haziran 2016 tarihinde Mithatpaşa Mahallesi’nde muhtarlık seçimi yapılacak.

Yayın Tarihi : 09.02.2016 : 14:34

Etiketler : Muhtar    Danışmanı    Oldu    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3896
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN